Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincenzo001

    csendes tag

    Azért ez a 180 fokos fordulat kicsit radikális változás lenne. Összességében már elfogadtam a jelenlegi helyzetem és belenyugodtam, de néha előjön a gondolat. Egyébként vannak barátaim bár ők inkább online barátok, de sajnos valamivel fiatalabbak tőlem (2-3 évvel). Sajnos a kishitűségem és a személyiségem nagymértékű megváltozásának az oka a hanyag tartásom egyre jobban láthatóvá válásának köszönhető (értsd: egyre jobban hasonlítok egy tevére). Hiába jártam 4 éven keresztül heti 3szor gyógytornára ennek ellenére mindig meglátszott rajtam. Amíg ilyen marad a külsőm addig nem érzem úgy, hogy teljes értékű társasági életet élhetnék és az emberek elfogadnának így (pláne a csajok). Így inkább azt a módszert választom, hogy próbálok az informatikába "temetkezni" és ez tölti ki mindennapjaimat. Amég nem húzom ki a problémám méregfogát addig nem fog változni a helyzetem.

    MÁS: Itt valamelyik hozzászóló írta, hogy mára már nincs olyan, hogy nemzet. Szerintem van és ébred, egyre veszélyesebb lesz megunva a sok elnyomást és szenvedést.

Új hozzászólás Aktív témák