Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexios

    veterán

    válasz Medocsabi #32 üzenetére

    De láthatóan nincs így, még akkor is ha neked nem jön be.
    Xbox One-ból, bár nem publikálják, de nagyjából 40 milliót adtak el - 2013 vége óta. Switchből jelenleg több mint 34 milliót adtak el 2017 év eleje óta(!).
    Innentől kezdve a Nintendonak nincs oka a másik irányba elmenni, mikor láthatóan baromira bejön nekik ez a modell, akinek a multi címek kellenek, annak ott a másik két platform, de azon nem fogsz tudni Pokemont, Zeldát, Mario-t, stb játszani. Switchen meg majd nem lesz RDR2 cserébe, na bumm, valamit valamiért.

  • SityiSXT

    őstag

    válasz Medocsabi #32 üzenetére

    Miléyen címekre gondolsz? Van Rocket League, Fortnite, Paladins, AC3 Remastered, MK11, Doom, Diablo 3, Titan Quest, Armello, Everspace, Darkest Dungeon, Hover, Mutant Football League, My Time at Portia, Nine Parchments, Starlink, Strike Suit Zero, Vaporum, The Spectrum Retreat, Skyrim - és ezek csak azok, amik nekem vannak meg és biztos hagytam ki belőle. A Resident Evil sorozat is majdnem teljes lesz nemsokára, mert az 5 és a 6 jön, gyakorlatilag a 2, a 2 remake és a 7 hiányzik, érkezik Baldur's Gate - Icewind Dale duó, a Dead by Daylight, van már L.A. Noire... Te mit hiányolsz?

    A többieknek válaszolva, akik keveslik a teljesítményt: azt nem szabad elfeledni, hogy ez egy hibrid konzol - azaz helyt kell lállnia önállóan is akkuról, és helyt kell állnia tévére csatlakoztatva is. Nehéz egy jó balanszot belőni erre, a Nintendo ezt hozta: nekem és jó pár millió embernek bejött. Kompromisszumokkal jár, ez vitathatatlan, de vállalható kompromisszumokkal - szerintem.

  • válasz Medocsabi #32 üzenetére

    Szerintem meg pont hogy most már jönnek olyan multiplatform címek is a Switchre, amikről eddig nem is álmodhattunk, szóval 1-2 éve még igaz is volt amit mondasz, de mikor ilyen Witcher 3 játékot kapunk a Nintendo Switchre - ami hozzáteszem azért laptopon is bőven megkéri a hardvert - akkor már engem is elgondolkodtat egy ilyen beszerzése. :)

    Ami személy szerint engem visszatart itt a generációváltás táján, hogy mit fog kezdeni a Switch a következő generációs játékokkal a jelenlegi hardverrel, ha tudjuk már most, hogy a következő konzolokba bika hardver kerül. Ráadásul tudjuk, hogy már a jelenlegi ARM-os mobil chipsetek is meghaladják a jelenlegi Switch teljesítményét, tehát ha Nintendóék akarnák, akkor akár Nvidiától is kaphatnának bele erősebb hardvert egy frissítéshez.

    A másik ami visszatart, a játékok ára, viszonylag drágán szerezhetők be Switch játékok még akár használtan is és nincsenek nagyobb akciók az áruházukban, mint pl. Sonynál vagy Microsoftnál. A fő platformom pedig jelenleg a PC, így az ott digitálisan megvásárolt játékokat akár egy laptopon is tudnám futtatni és magasabb felbontással és FPS-sel, mint Switchen. És ott még a cross-save is megoldott a Steam vagy Origin felhő által, tehát nincs az, hogy elkezdek laptopon játszani és PC-n újra kell kezdenem.
    Persze így kezdetben egy jobb laptop 3-szor annyiba kerül, de ha külön megveszem a játékokat Switchre, hamar oda lehet érni árban. Lényeg a lényeg, sehogy sem úszom meg olcsón. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák