Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    Vodafone-ból kinézem, hogy a bejövő pénzt jó helyre költik. (a vörösiszapos lenyúlás az politikusainknak (pártállástól függetlenül) köszönhető).
    És az is plusz pont, hogy az emelt díjas sms árából nem a megszokott felét, hanem csak 15+áfát von le magának a cég. Szóval a megszokottnál még mindig jobb.

    Azt viszont én is aláírom. Ha valaki segíteni akar, akkor azt célzottan tegye, közvetlenül a rászorulónak, úgy biztosan jó helyre megy az egész. Bármilyen közvetítő (állam, cég, segélyszervezet, stb) esetén egy része elmegy a költségekre, nem jut el a 100%. (az arány a közvetítőtől függ).

    És a végén lehet, hogy Barabás Évát sem kell kimenteni ;]

  • BiP

    nagyúr

    válasz Joci10 #14 üzenetére

    Ma hallottam a rádióban. Nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek.
    Jól lenyúlják a pénzt (mert a lopás az bizony pártfüggetlen), és közben majd a csapból is az fog folyni, hogy a nemzeti összefogásban ennyi meg ennyi pénz jött össze. (így, hogy a karitatív vonalakat letiltották, így jóval nagyobb számmal lehet pattogni, saját pénzünkből nekünk reklámozni, no meg persze még többet lenyúlni) Csak a célhoz nem fog eljutni.
    Szóval továbbra is arra bíztatok mindenkit, akiben segítő szándék van, az az idejét, energiáját stb. ajánlja fel (tehát önkéntesként segítsen) vagy bármi közvetlen módon. Eszköz/pénz, de a célhelyre.

Új hozzászólás Aktív témák