Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    50 millióból 2000 kifogott? ez a marketing? hány csillió font / dollár?

    mennyibe kerülne kirakni egy ellenőrző pontot egy autópályára jogsinézésre? egy milliomod összegből kijönne ugyanez az arány.

    nagyon-nagyon veszélyes dolgok ezek, nem szerencsés ha valakinek lehetősége sincs megtagadni az ellenőrzést. és akkor még nem is beszéltem arról hova kerülnek a merevlemezek az összes kurva pattanásommal. hát az ebayre persze.

    mind dögöljön meg. most.

    +1: gondolom még véletlenül se akarják a közkamerák rendszerével összekötni, hogy a járókelők már klikkre azonosíthatóak legyenek.

    nagyon-nagyon nem lesz ez jó.

    [ Szerkesztve ]

  • lapa

    veterán

    válasz Depression #43 üzenetére

    ezzel mit szeretnél pontosan mondani? merthogy árakat nem tudunk, így az első mondatod már önmagában nem értelmezhető számomra.

    nem azt mondtam, hogy olcsóbb lenne, azt mondtam hogy kb. ezerszer hatékonyabb lenne ha ez lenne a cél.

    látom még mindig nem világos, hogy ez nem a terroristák meg gyilkosok kiszűrésére van.

    nagyon egyszerűen: én bezárlak egy ketrecbe (vadiúj fejlesztés). neked jobb lesz, mert a sok gonosz izé nem tud betámadni, felrobbantani és egyébként is. megesküdnék, hogy mindig kijöhetssz ha akarsz, csak át kell szólnod a másik szobába. te bemennél a ketrecbe? elhinnéd, hogy mindig ott leszek? végig sem gondolod mi van ha odaadom valakinek a kulcsot és ő nem nyitja ki majd a ketrecet? vagy csak akkor ha leszopod? jártál már diktatúrában?

    jóreggelt.

Új hozzászólás Aktív témák