Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog

    És mikor megjelent totál idióta rendszernek gondoltam ... noha még mindig annak gondolom, csak az emberek úgy néz ki még idiótábbak :DDD

    Még a legelején érte volna meg ebbe igazán beszállni (mint az internetbe Vágásival), de ami miatt nem foglalkoztam vele:
    - azonosítatlan eredet
    - kölcsönadod a géped kapacitását azonosíthatatlan célra (bot network?)
    - egy "fizetési" eszköz cserébe minden reális fedezet nélkül
    - "ki az a barom" aki egy nem létező fedezettel rendelkező fizetőeszközt elfogad (aminek megbízhatósága eleinte kérdéses volt.. bár szerintem most se tisztázott...)
    +1 és még mindig ott a lehetőség, hogy tulajdonosi körök hirtelen X milliókat írogatnak maguknak jóvá ... bár szerintem már rég megtették ezt.. de akkor is, bármikor kimenekíthetik valami "valódibb" dologba a pénzüket, és kedvük szerint bedönthetik a "piac" maradékát, ha az érdekük azt kívánja. És a bitcoint minél inkább beleivódik az általánosabb értékrendszerek közé, annál nagyobb kárt okozna az esetleges bedőlése/bedöntése..

    végeredmény.. továbbra sem bízom benne.. ... de egyeseknek jelenleg jó üzlet lehet.

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák