Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz vanhalen #63 üzenetére

    nagyon erdekel, hogy mi az ami a cikkbol felhaboritott....

    Konkretan melyik mondata is manipulativ?

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • shev7

    veterán

    válasz vanhalen #68 üzenetére

    szerintem teljesen felesleges a felhaborodasod.

    "Tett ilyet valaha is? Én nem tudom eskü, de nem hallottam róla."
    Nem is allitotta senki, hogy tett ilyet, azt allitotta, hogy lehetosege van ra. Ami megfelel a valosagnak.

    Ennyi erovel barmilyen elemzo cikkbe belekothetnel.... Most akkor ne irjanak semmi olyanrol aminek csak a lehetosege all fenn?

    "Hát ha ez nem manipuláció és nincs teletűzdelve pejoratív stílusban előadott találgatásokkal, akkor semmi sem az... "
    Manipulacionak semmikeppen nem neveznem. A pejorativ stilust sem erzem ki belole annyira mint te, a talalgatas meg az ujsagiras resze. Ha tenyekre vagy kivancsi, olvass lexikont. Engem viszont erdekelnek azok az informaciok is amik talalgatasokon alapulnak.

    "akár "szembemenve a törvénnyel" feresztülgázolna mindenkin"
    Pont hogy nem allit ilyet a cikk, egy kerdest tesz fel. Ha te mindenhol apple ellenesseget latsz az mar a te bajod, de hidd el mindenki jobban jarna ha nem lenne paranoias.

    Mellesleg pont hogy felreertelmezted a szoveget/szabadalmat. A jailbraking detektalas utani tiltashoz pont hogy nem kell a lopas bejelentese. (A lopas bejelentese utani tiltashoz egyebkent sem kene szabadalom) A szabadalom pont arrol szol, hogy meg azelott le tudjak tiltani a telefont mielott a user eszrevette/bejelentette volna az eltunest, igy csokkentve az esetleges kart.

    Es igenis bennem is felmerul a kerdes, hogy jo dolog-e egy jailbrakelest lopas alapos gyanujanak tekinteni es letiltani a telefont.

    Viszont nekem ez a kisebb problemam. Tovabbi erdekessegeket is tartalmaz a szabadalom. Peldaul hogy kepet keszit a telefon a userrol, es ha azt talalja, hogy mas hasznalja a telefont mint aki eddig volt a kepeken, azt is tekintheti lopas gyanujanak. Gondolom nem csak benne vet fel adatvedelmi aggalyokat az teny, hogy a telefon csak ugy kepeket keszit rolam.

    Szoval egy ujsagiro igenis menjen utana az ilyen dolgoknak, akkor is ha utolag ki is derul, hogy alaptalan volt a felelem... tudod kozhely, de jobb felni mint megijedni...

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • shev7

    veterán

    válasz Lirion #79 üzenetére

    "de ha nem kérnek aláírást, akkor nem követelhetik rajtam, hogy tartsam be a benne foglaltakat."

    Ez alapvetoen hulyeseg. Biztos hallottad mar azt a jogi kifejezest, hogy rautalo magatartas...

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • shev7

    veterán

    válasz #24737024 #102 üzenetére

    ez a tipikusan van sapka, nincs sapka esete. Ha nem irnak bele, akkor meg az lenne a baj, hiszen "nem irtak le hogy nem adjak el, tehat akar el is adhatjak"

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Új hozzászólás Aktív témák