Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz sh4d0w #30 üzenetére

    Figymá, fanboy, nem érzel itt kis önellentmondást?
    "azért nem kellene manipulálni az embereket, vagy ha igen az ciki" - tehát Téged nem manipulál az Apple-marketing, csak a másikat, aki nem dől be neki?

    Nem érzek, ugyanis már a tézis is légbőlkapott, hogy én "fanboy" lennék (Hol láttál te ilyet vakegér?? :W Max Van Halen fanboy!) Jaa hogy a "fanboysághoz" elég ha nem állok sorba a divatfikázókkal? Pont Lesz*om, meg azokat is akik bedőlnek az olcsó trükköknek.
    Elárulom: Nincs egy Apple termékem sem, Steve Jobs nem rokonom, nem spanom, és a "marketinghez" annyit, hogy még TV-t sem nézek a reklámok miatt vagy 5 éve, szóval ennyit rólad kiscsikó. Gondolkozz mielőtt írogatsz, gondolom nem szenvedsz grafomániától! Azért van az embernek agya tudod, hogy gondolkozzon. Hitted volna? Én pártatlan vagyok és utálom a lehúzós, bulvárt-szennylapokat megszégyenítő, sárdobáló stílusban elfirkált manipulációhordalékot vágod? Ha nem, akkor nőlj fel egy kicsit.

    A cikk hiteles (elfogulatlan) mondanivalója kb. ennyi lenne: Kiderült, hogy az Apple olyan szabadalmaztatott technológiával rendelkezik, amivel távolról letilthatók az Apple telefonjai. A többi... hogy "szembemegy e a törvénnyel?" meg hogy jogtalanul majd esetleg tiltogat boldog-boldogtalant kénye kedvére, mint valami nagy testvér, ezek csak a "cikk" író agyzsibbasztó uszításai: fikciók. Ezekből egyelőre semmi nem valós és eddig sem voltaz. Egyedül annyi értelme van és gondolom ezért is csinálja, mert pár éve divat lett magyarországon fikázni az Apple nevű céget, és az ilyen légbőlkapott-elferdített koholmányokkal könnyebb a hozzád hasonló tudatlan, manipulálható emberkéket az oldalra vonzani. Ennyi kb. ne éld bele magad túlságosan, nem új dolog, nincs benne semmi misztikus, csak egy régi trükk.

    Peace mester :R

Új hozzászólás Aktív témák