Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz julius666 #314 üzenetére

    "Mondjuk aki nem olvas IT cikkeket annak a dolog lehet fel se tűnt amúgy"

    Ne haragudj, de ha a kezedben tartott készülék egy érintéstől eldobja a kapcsolatot, az igencsak feltűnik.
    Én sem véletlenül teszteltem le személyesen a dolgot, mielőtt rendeltem.
    A telefonálás ebben az esetben nálam érdektelen, mert soha nem tartom úgy beszélgetés közben, hogy ez előforduljon, de jobbkezes létemre egyéb felhasználáskor bal kézben fogom tenyérben és jobb kézzel kezelem. Elég ciki lenne, ha elmenne az adatkapcsolat közben, hidd el én is gondolkodás nélkül visszavinném ilyen esetben. Ez egy műszaki cikk, az emberek nem a vasba "szerelmesek", hanem a szolgáltatásokba és a gyors, stabil működésbe, ha ez sérül, akkor onnantól a kutyát nem érdekli milyen logó van rajta.

    "Szóval végül is érthetőek a számadatok."

    Jó neked, számomra nem ennyire tiszta a kép. Én inkább egy a szállítmányban elszórva jelen lévő hibás készülékcsoportra tippelek, amit nem tudnak valamiért sorozatszám alapján kiszűrni (sőt akár az is elképzelhető, hogy még nem is tudják, hogy mi idézi elő a hibát némelyik készüléknél), ezért is ajánlják probléma esetén a cserét, vagy pénzvisszafizetést (ha mind hibás lenne, akkor ami nálam járt is így viselkedett volna és nem igen lenne mire cserélni sem).

Új hozzászólás Aktív témák