Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • luke.

    aktív tag

    válasz Stanley-B. #30 üzenetére

    "Szerintem abba fog maradni, ha abbahagyják a lopást." <- Ez nagyon tetszett!

    Tehát én építek/sorozatgyártok egy autót aminek az ajtaja vízszintesen középen felezve felfelé és lefelé nyillik és ezt más is ötletesnek találja és más külsővel csinál ilyen járműveket. Akkor az lopás lenne? Ettől még megveszi a termékemet az akinek az tetszik... Minden autó egy kaptafa... és a mobilok is. Nem lopás!

    Az első mobiltelefon 1960-ban készült. Az összes ennek a másolata csak fejlesztve. Akkor most ez a gyártó perelheti az összes jelenlegit? Az alapján amit az apple csinál igen!

    Az apple azt állítja, hogy a motorola betört hozzá vagy feltörte a software-üket és ellopta a visszapattanó görgetés forráskódját. Ezt vajon egy éppelméjű bíróság előtt tudná is bizonyítani? Szerintem a motorola által használt visszapattanó menű csak hasonlít, mint a sok kocsi egymásra.

    Röhely ez az egész. Steve Jobs könyvében benne van, hogy ők lopkodták össze a technológiákat és használták föl.

    [ Szerkesztve ]

    +SoulRiever- köszi a haverod hugának telefonszámát a szomszédom kutyája nagyon élvezte a társaságát, jól elvoltak! Azzal van probléma aki szerint egy játék meghatározza ki mennyit ér!

Új hozzászólás Aktív témák