Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulkesh

    őstag

    válasz #16820480 #32 üzenetére

    Én általában úgy hallgatok zenét, hogy megadom az előadót és a műfajt esetleg még a BPM-et, vagy az értékelést, az iTunes meg kiválogatja a sok ezer számból a megfelelő dalokat és lejátssza. Egy sima playerrel bohóckodhatnék percekig, kézzel válogatva, hogy mit akarok hallgatni, itt meg két kattintás.

    "az meg a másik, hogy amióta médialibrary-s lejátszót használok, azóta minden kics előadócskának külön bejegyzése van a listában, még akkor is, ha csak egy válogatáson egy dalt adott elő. a valakivel közösen előadott számoknál is remek szokott lenni, amikor egyik albumnál/számnál az egyik neve van elől, a másiknál meg másik, és máris külön listaelemnek veszi a lejátszó."

    Ja kérem, ha nincs rendes lejátszó akkor ez a végeredmény. Mit gondolsz miért az iTunes-t favorizálom? OSX-re is van több media library-s megoldás, de hasonló végeredményre jutottam velük, mint amit most írtál.
    Egyébként én album szerint rendezek és azon belül az eredeti CD lejátszási sorrendje az alap. A szám címe, előadó, műfaj, hossz, értékelés, eddigi lejátszások száma stb. csak kiegészítő adat, ami alapján smart list-eket tudok létrehozni.
    Egy WinAMP szerű lejátszóval képtelenség lenne ezernyi album között tallózni, az arra való, hogy a fix playlist-eket szépen le tudja játszani, másra nem igazán alkalmas.

    ---

    Aki meg egy zenei alkalmazást arról ítél meg, hogy mennyire skinnelhető, az igazából nem vitapartner ebben a témában :D

    "a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Új hozzászólás Aktív témák