Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz Pug #248 üzenetére

    Aha, szóval ha valaki támadja az apple-t alaptalan baromsággal akkor az objektív.
    Tudod akkor lesz valaminek alapja ha azt bizonyítani is tudja az illető. Minden más esetben csak elmélkedik.
    Azt meg már megszoktam, hogy aki bele akar kötni az apple-be az hajlamos mindent eltúlozni és a legtöbb esetben totál alaptalan hülyeségeket nagyítanak fel és túloznak el. Mint ezt a kiegészítős mizériát is.

    Én is munkára használom a gépemet mégsem vettem hozzá egyetlen kiegészítő kábelt sem, mert egyszerűen nincs rá szükségem.

    De hajrá lehet bizonyítani, hogy a userek nagy része olyanra használja a gépét amihez elengedhetetlen az UTP port használata :DD :DD vagy éppen a FireWire használata.

    Prof01: Ezzel csak az a gond, hogy reklám és nem ezek a gépek teszik ki a Maces profit nagy részét. Továbbá van kimutatás arról, hogy mekkora hatalmas profitot hoz az a pár kiegészítő?
    Megvesznek egy 2200USD+ÁFA-s gépet, akkor ott tényle hatalmas extra profit keletkezik a 30dodó+áfaás kiegészítőn (kb 0.7%-ot). :DD :DD Főleg, hogy nem tucatszámra veszik ezeket a gépeket, mert ennyit már elég kevesen adnak ki egy gépért. Még az USA-ban is. Ez egy erősen rétegtermék lett. Ahogy a 17"-os MBP is, de még a 15"-os forgalma is kisebb, mint a 13"-é.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák