Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micimacko

    aktív tag

    válasz Entryy #7 üzenetére

    És te is átgondoltad rendesen?

    Mivel az Iphone az eladások 20%-át generálja, így az az eladott 20% harmada nem a Telenornál, hanem a másik 2 szolgáltatónál landol. Vagyis az a 20% a 2 másik szolgáltatóbál landol. Senki sem beszélt csődről. Mivel az android tarol, ezért abból is meg lehet élni.

    Itt a lényeg az, hogy míg egy 100eFt-os telefon feltételeinél kihoznak egy nyereséghányadot, addig az Iphone-nál ezt alig lehet megcsinálni, mert egy 200eFt-os telefont kell ugyanazokkal (vagy jobb) feltételekkel adniuk, amit az operátoroknak kell benyelni, míg az Apple röhög a markába, mert megkapja a saját nyereséget.

    Nem értem mit olyan nehéz ebben felfogni, megérteni. És most ne mennyünk bele abba, hogy így is eleget kaszálnak az operátorok.

    "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

  • afk22

    tag

    válasz Entryy #7 üzenetére

    Ha mar ilyen kedvesen irtal, akkor gondolkodj mar el mekkor baromsagot irtal!

    A logikad szerint: Tehat mivel volt mar aki tulelte, hogy elutotte egy auto, es fel is gyogyult, akkor az auto elutes nem is halalos, es nincs vele semmi gond... Gratulalok!!!

    Az iPhone korai idoszaka meg hogy jon ide, ugye pont arrol irtam, hogy egy belepo versenyzo, hogyan tudja elnyomni a tobbit????

    Tovabba nem tudom hogy felunt, hogy amikor peldat mond valaki akkor olyan peldat szokott elohozni, ami sarkitott, hogy kiemelje a lenyeget...

    Legkozelebb gondolkodj egy picit mielott irsz, barmilyen macera es megterhelo szamodra...

Új hozzászólás Aktív témák