Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mormota79

    tag

    válasz Chp #53 üzenetére

    Pontosan tudom mire gondolsz de van is egy sejtésem, hogy miért ezeket a nagy tápokat tolják. (Aki ért hozzá majd esetleg megerősít.
    Nagy valószínűséggel egy kis teljesítményű táp előállítása nem sokkal olcsóbb mint egy nagy tápé, azaz a nagy tápon szépen tudnak keresni és tolják a marketinget, hogy miért kell ez neked közben ez nekik jó.
    Ettől még fenntartom az előző hozzászólásom lényegét hogy valakinek mégis kellhet.

  • Viktor81

    senior tag

    válasz Chp #53 üzenetére

    Én az első hsz-től fogva értelek, de úgy látom Te nem csak engem nem értesz, hanem magadat sem. Írtad most is és korábban is, hogy 200W fogyasztású átlagos konfig. Mondom, van hozzá JÓ táp. Én 2015-ben vettem, platina minősítésű és már van titán minősítésű is. Ha már 5 éve kapható olyan, ami a Te igényeidet és a felhasználók többségének igényét kielégíti, akkor Téged miért zavar, hogy ugyanezen gyártók gyártanak 2000W-os tápokat is (mert ilyen is van) Nem értem, miért rugózunk arányokon ? Van legalább kettő nagy nevű gyártó, aki kielégíti az igényeidet. Ha minden jó táp 750W-tól indulna, nem "vitatkoznánk" most itt, de a példáim után (amikről Te nem akarsz tudomást venni) fogalmam sincsen, mi a problémád...
    Mit szeretnél kolléga ! Ne beszéljünk már mellé, írd le egy mondatban milyen táp nem elérhető, amire szerinted igény van !

    Szerinem semmi szükség 1.6-os 4 hengeres autóknál nagyobbra, oszt Amerikában min 5 liter V8 az autók 60%-a. Én mégsem akadok ki, amikor bejelentenek egy újabb 6 literes V12-es Mercedes-t.

    (#55) -Skylake-
    Köszönöm Istenem !
    Más érti a dolgot és hasonlóan dekódolja az itt leírtakat, mint én tehát nem én vagyok az örült, aki az autópályán szemben halad a forgalommal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák