Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chp

    őstag

    válasz anaqer #32 üzenetére

    "De ha valakinek szüksége van rá, őrá mi a faszért kell irígykedni...?"

    Nem elég, hogy ostobaságot írsz, még káromkodsz is a fórumon, veterán rang ide vagy oda. A többi részére kollektívan válaszolnék:

    Többieknek (is):

    Komolyan azt hiszitek irigy vagyok vagy sajnálom mástól? Ezen felnevettem. Ne nézzetek már halőrnek. Az én problémám az, hogy szerintem sokkalta többen használnak olyan konfigurációkat, ahol legtöbb esetben nem haladja meg a teljes fogyasztás - legnagyobb terhelés alatt sem - a ~250W-ot. Tudom, hogy a Ph! bázis több olyan felhasználót mutat akik igénylik a nagy teljesítményű tápokat, de töredéke vagyunk a tényleges felhasználó társadalomnak. Az én meglátásom szerint tehát a 3-400W-ot - inkább 400, legyünk reálisak - fogyasztó gépek a mainstream. Nem a másik oldal. Jó párszor elmondtam már egyébként, s fogom is még ha kell, mert emellett kitartok és nem értek veletek egyet. Nektek sem kell velem nyilván.

    mormota79, az egymás alá írott két érv nyilván rendben, de az én problémám - ahogy ki is fejtettem most - nem ez. Ettől függetlenül, s maradván tisztelettel: hadd döntsem el én, hogy mikor, s hova hányok.

    Viktor81, Jól leégettem magam, mert eltér a véleményem. Köszönöm, hogy felvilágosítottál a hatásfokról - ne vicceljünk már, tényleg. Majd ha elolvastad amit kifejtettem az imént röviden rájössz, hogy feleslegesen írtad le amit, mert a problémám más jellegű.

    Puma K, Ez nem volt több mint gúnyos, ócska trollkodás. Nincs rá szükség.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák