Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    válasz zooliii #63 üzenetére

    Ő nem is írta, hogy ilyen tápot szeretne... Ezt kérdeztem tőle többször, mi az, ami számára nem elérhető. 200W fogyasztású géphez van ilyen táp. 100W, vagy alacsonyabb fogyasztású gépnél pedig értelme sincsen beszélni róla, mert 6-10% -nyi hatásfok különbség ott lényegében semmi. Gold pedig emlékeim szerint abban a kategóriában is van, de alacsony fogyasztásnál a hatásfokot 1-2%-ért reszelni felesleges. (és esély sincsen rá, hogy a táp ára valaha megtérüljön) Ezért bosszant a kolléga, mert kirohan, hányni készül, de azt nem tudjuk, mi a gondja. Amikor az ember megpróbálja helyre tenni azok alapján, ami logikusan probléma lehet számára, akkor pedig vagdalózik és nem fogadja el. (a példa neki nem kell, Ő arányokról beszél, nem értjük meg és különben se akarjuk kioktatni, stb.)

    Ja és vesztett, különben reagált volna. Ha lenne ésszerú, elfogadható, támogatható magyarázata arra, mire utalt az első hozzászólásával, most leírta volna, hogy megcáfoljon bennünket. (és én szívesen látnám, elfogadnám, ha lenne ilyen, de nyilván nincsen)
    Az, hogy gyártanak túlzó dolgokat úgy, hogy közben olyat is gyártanak egyező technológiával, minőségben, amire nekem, vagy a többségnek szüksége van, nem szokatlan és nem illik rajta kiakadni és vesztes vitába keveredni. Teljesen jogos lenne a felháborodása, ha átlagos felhasználó nem tudna minőségi alkatrészekből épült, hatékony számára ideális tápegységet venni. De tud.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák