Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    válasz WonderCSabo #48 üzenetére

    Kb. így vagyok én is. Most két márkanévnél, ahol a partner gyártók döntik el, mi elit és mi nem, nem lehet ilyet felállítani. Ráadásul ennek a mostani névadáshoz (beolvasztáshoz) elég kevés köze van.

    (#47) leviske :
    Pedig a tényleg jártasak nem így reagálnak. :( Ez inkább a "blood" típus reakciója. Egy értő úgy reagál, hogy megkérdezi, milyen Radeon és aztán dönti el, hogy "húúú" vagy "ja". :D

    Azért az ATI és az AMD elég más terület,mint az Intel integrált IGP-je. Az AMD-nél is csak a chipset neve AMD, az IGP már ATI volt eddig. Ezekhez már mindenki hozzá van szokva szerintem. Na mindegy, nem akarlak ezzel bosszantani, nem lovagolok rajta tovább.

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz WonderCSabo #48 üzenetére

    Én is ezen a véleményen vagyok, csak ha már kiemelünk valakit, akkor az NVIDIA inkább kiharcolta magának, mint az Intel.

    (#49) Oliverda: Miért állok le veled folyton vitázni, mikor úgyis mindenkinél okosabbnak hiszed magad és meg sem próbálod megérteni, hogy mit próbál a másik kihozni a mondandójából.

    Ha úgy fogalmaznék, hogy még egy gyengeelméjű se érthesse félre, Te még abba is belekötnél. Rosszabb vagy mint egy unatkozó vénasszony. És most lehetőleg ragadd ki megint valamelyik mondatrészletet és kezdj el ugrálni rajta, mint egy fogyatékos, úgy kell. :)

    (#50) stevve: Attól, hogy valaki jártas a témában, még nem feltétlen tartja frissen a tudását. Többnyire már az is kellemes meglepetés, ha valaki tudja, hogy mi az, hogy videokártya.

    Szerk: A videokártyák PCB-jén viszont már eddig is AMD figyelt. Ha fejlesztésekről volt szó, akkor eddig is AMD volt már megemlítve. Ettől függetlenül a matricák úgy lettek átfaragva, hogy egyáltalán nem lesz radikális a változás, szóval... :)

    (#52) marcias: És aki egy Intel Atom-tól magához nyúl? Vagy egy belépőszintű Dell-től, vagy HP-tól? Egyáltalán nem ez volt itt a téma. Olvass vissza.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák