Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz dabadab #12 üzenetére

    1. a versenykorlátozó kizárólagossági húzások ("ha a mi asszisztensünket akarod rárakni a cuccodra, akkor másét nem rakhatod")

    Saját példám erre: alexám van otthon és alapból nem tudom használni vele a google nest termosztátom, mert az csúnya, rossz, gonosz.
    De az USA-ban lehet.
    Tehát van megoldás a működésre, nem hivatalos úton meg is tudom kerülni, de hivatalosan EU-ban kapjam be, mert az amazon szerint a google rossz.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Busterftw

    veterán

    válasz dabadab #12 üzenetére

    1. Szerintem ez evidens, miert segitene egy ceg a konkurenciat?
    Illetve ketoldali/exkluziv megallapodasokbol van rengeteg a vilagon, nem hiszem hogy ezek illegalisok. A mi cegunk is kot hasonlo megallapodasokat/szerzodeseket.

    Ha megegyezel a CocaColaval, akkor nana hogy nem nyulhatsz a Pepsihez. Szerintem ezzel nincs semmi gond.

    2. Ezt sem talalom jo otletnek, sot ez inkabb artana a versenynek.
    Fektessenek be idot es lovet a kutatas feljesztesbe es hozzanak jobb cuccot mint a konkurencia. Ha a kozos alap ugyanaz mindenkinek, akkor mi legyen a megkulonboztetes itt, ki milyen szinu okos hangszorot dobott ki?

    Azt mondjuk leirhattad volna, hogy miert marhasag.
    Ha egy ceg termeke/szolgaltatasa sikeres es ezert lesz piaci dominanciaja (ami ebben az esetben nem is all fenn), miert a ceget kell buntetni?
    Akkor szabalyozni kell a felhasznalokat/ fogyasztokat es kesz.
    Elerte a 40% piaci reszesedest a Google Assistant? Akkor innentol kezdve akinek voice assistant kell, az csak a tobbi cegtol vasarolhat.

Új hozzászólás Aktív témák