Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz dabadab #52 üzenetére

    Az MS hibája jelen esetben kimerül abban, hogy a nemlétező driver ellenére odarakja a zöld pipát. Ez abban, és csak abban az esetben lenne elfogadható, ha a MS legalább egy alapszintű drivert írt volna az adott eszközhöz.

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz dabadab #56 üzenetére

    Nah ja de ingyen van az meg hogy tönkreteszi azért túlzás maximum az esetek 3-5%-a az amikor végül vissza kell rakni a régi rendszert mert annyira régi a hardver hogy nincs driver támogatás, de a driverek megírása nem a microsoft dolga... A microsoft ingyen adja a régi rendszer helyett az újat...

    Amúgy ez meg hogy ennyi régi hardver van ez tipikus magyar probléma nyugaton ezzel nincs gond mert a 2-4 éves laptopokra simán hiba nélkül felmegy. Talán az amd chipsetes cuccokkal van nagyobb probléma de ez megint csak az amd dolga lenne kijavítani...

    ha nem lenne ez az ingyenes lehetőség akkor meg azért lenne szemét tipikus van rajt sapka vagy nincs esete...

    persze júlus után vagy két év múlva tuti jönnek majd emberek hogy: "dehát én is ingyen akarok updatelni miért nem lehet már....milyen szemét ez a Microsoft"

    Azt már megszoktam hogy problémázóknak 90% vagy egyszerűen utálja a változást vagy régi cucca van vagy úgy általában fingja sincs róla mennyivel tud többet a w10 mint 7es. vagy csak képtelen beállítani a rendszerét esetleg nem akarja megtanulni az újat mert lusta.

    De találkoztam már olyannal is aki csak úgy kinyomtra update közben a gépet mert megunta a 15 perc várakozást és csodálkozott hogy nem megy rendszer...

    De általában ugyanezek az emberek vannak felettébb megsértődve hogy az ő kétéves telefonjukra mért nem jön ki az új Android...

    tiszetlet a kivételnek

    Írhatnának egy levelet is minden usernek hogy frissítsél te hülye mert később nem lesz ingyen/ bukod a laptopról az ingyen új licencet... de hát nálunk az emberek 70%a törve használja a win7-et így nem érdekli őket.

    Azt még mindíg sokan nem értik hogy Microsoft nem kis hazánk különleges igényeihez fejleszt. Szóval ha valami nem egy egyedi prgram hardver stb nem ők hülyék...

    edit: Jah tegyél fel linuxot aztán hegesszél bele a kernelbe ha értesz hozzá (nem ironizálok tisztelet annak aki ért hozzá és használja ) de az emberek 95% aki szidja az MS-t az a luxuról csak annyit tud hogy "ingyen van pingvin az embléméja és jobb mint winfos mer nem fagy"

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz dabadab #64 üzenetére

    Ezt szoktam csinálni persze nem ingyen... :D

    Amúgy csak arra szeretném felhívni a figyelmet, hogy akinek problémája van az a kisebbség. Mindenre a Microsoft sem gondolhat... Ha ennél szigorúbbra veszik az ellenőrzést akkor esteleg olyanok maradnak ki az ingyen frissítésből akiknek a gépe lazán futtatni tudja a rendszert... Akkor lett volna csak igazi lázadás

    Amúgy szerintem ez a 3-5% os sikertelen frissítési arány simán vállalható szerintem ennyire szerteágazó hardver parkkal rendelkező piacnál mint a win7-8.1 felhasználók bázisa

    Az, hogy magyarországon a régi hardverek miatt ez esetleg 15-25% az már nem microsoft hibája.

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

  • cog777

    senior tag

    válasz dabadab #66 üzenetére

    Nem, konkretan arra gondoltam hogy user meglatogat oldalakat ahol a hirdeto rendszer fertozott, vagy maga a website van feltorve.

    Sztem egy bongeszo izolacionak ilyennek kellene lennie: [link]

    HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

Új hozzászólás Aktív témák