Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz VladimirR #47 üzenetére

    legjobb esetben is felreinformaltsagbol fakado pontatlansag, rosszabb esetben szandekos rosszindulatu ferdites

    Szerintem meg a nem informatikai irányultságú emberek számára is érthető hangnemben fogalmazott cikk, amit Gizike is megért. Egyébként meg az, hogy egy ekkora részesedésű szoftverre rávetik magukat én is legalább 15-20%-os piaci részesedésben értelmezem, WU ide, vagy oda. Lásd: Opera. Ott is csak a 10-esben van (lesz) autoupdate, mégis mindenki szinte azonnal frissít. És itt most nem csak a Gizikékről van szó, hanem a cégekről is, ahol a rendszergazdának illene tisztában lenni vele, hogy kijött az IE8.

    hanem egy szamos biztonsagi frissitest is tartalmazo, mar telepitett szoftver ujabb verziojarol

    Szerintem ugyanez fennált az IE6 -> IE7 esetében is, de moonman majd megerősít.

    hogy szerinted teljesseggel elfogadhato, hogy egy szakmai lap tizeneves hulyegyerek szintjen fikazzon

    Nem, de köznyelven 10-ből 9 ember szintén térítésnek nevezi a dolgot. Egy cikknek meg érthetőnek is kell lenni, mert nem attól jó egy szakmai lap, hogy csak az IT irányultságú emberek értik, hogy mit akar a cikkíró, hanem úgy fogalmaz, hogy az átlagemberek is könnyebben megértsék.
    De összehasonlításképp olvasd el az eredeti MS közleményt. Melyik a bulváros?

    Pár idézet: "olyan biztonsági védelmet nyújt, amellyel egyetlen más böngésző sem versenyezhet."[...]"Más hasonló szoftverekhez képest a program legalább kétszer, de akár négyszer annyi rosszindulatú támadást képes visszaverni"[...]"A magasabb szintű biztonság és a személyes adatok fokozott védelme mellett az Internet Explorer 8 egyúttal az egyik leggyorsabb böngésző is"

    Ezek legalább kétszer nyomatékosítva. :))

    ha barkinek van mas otlete, miert ilyen stilusban kell hireket irni, jelezze

    Mert mondjuk a PH az olvasóiból él, és ha csak a szakmához kötődő userek olvassák és az átlag Gizikének az lesz az első gondolata, hogy "WTF?", az úgy nagyon kevés.

Új hozzászólás Aktív témák