Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    válasz peti_s #86 üzenetére

    Csak most láttam meg:
    ha a mobilomról adok neki netet lezabálhatja a teljes havi csomagom 1 perc alatt
    8.1 óta biztosan. Nem tudom kivették-e a fícsört 10 alatt. (ilyenkor jön be hogy mindenki - még én is - azt hiszi hogy ismeri és tudja kezelni az OS-t.

    Bélabá

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz peti_s #86 üzenetére

    A Win7 valóban az új XP: rendesen elavult. :) A Win10 ellentétben elődjeivel eddig szinte minden gépen (céges, magán) mindenhez megtalált automatikusan minden drivert (jó, a videokártya driverből néha nem a legjobbat, de a Win7 még ennyit se tud). Vannak hülyeségei ennek is (melyiknek nem?), pl. szeretne eőszakosan minden filehozzárendelést visszaállítani alap windowsos programokhoz (én akkor is az MPH-HC-t akarom használni a "TV+Filmek" nevű csoda helyett), de nagyjából ennyi. A többi pozitívum. Ha ennek nem megszokható (számodra) a kezelőfelülete, akkor a Win8 az milyen? Itt van újra strartmenü, nekem se kellenek a MetroUI ikonok bele, de mivel ott van mellette a régi listás is, nem zavar. Pár dolgot persze áthelyeztek másik menü alá, de minden megtalálható, csak akarni kell, nem pedig "csakazértse keresem meg". Olyan mint az Office 2003 >> 2007 váltás. A menü után a ribbon nekem még mindig szokatlan, de a fontos dolgokat némi utánajárással megtaláltam, és már majdnem otthonosnak is tűnik. A Win7-es Paintben volt egyáltalán körülvágás? Nemtom pontosan melyikben jött be, de pl. ez is egy hasznos dolog.

Új hozzászólás Aktív témák