Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arnyekxxx

    veterán

    válasz egopista #191 üzenetére

    Az már igaz hogy az XP rendszeresen behalt, és rutinszerű volt a 3-4 havonta újratelepítés

    soha nem tudtam elképzelni mit csinálnak a géppel azok akiknek 3-4havonta újra kell telepíteni az xp-t. Nekem 2x kellett az évek során, egyszer még az elején amikor addig "optimalizáltam" a rendszert mindenféle okos leirások alapján amig meg nem feküdt, aztán akkor amikor még olyan kemény voltam, hogy nem használtam virusirtót és a fotolaborból az SD-n hazahoztam egy vírust.

    egy 4-5 éves gép bőven kiszolgál egy átlag usert (és akkor még keveset mondtam). W10-en azért elég szegényes az ilyen korú hardverek támogatása

    Az asztali gépem 2008-as vásárlás, és egyedül a táp meg pár hdd fiatalabb ennél a kornál benne és csak a vga driver volt az amiből nem jót tett fel a w10. Van még egy igazi vénség amiben a legfrissebb hardverelem a 2006-os X2 4800+ proci, és azon is szépen menne (nyilván a teljesítményéhez képest) a 10 csak sajna a benne levő AGP-s Radeon 9550hez nem találtam semmilyen drivermegoldást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák