Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz wwenigma #496 üzenetére

    Számomra is megdöbbentő, hogy a mai világban még vannak tanult emberek, akik laposnak hiszik a Földet, miközben az összes nagyobb égitest gömb alakú, és már az ókori görög csillagászok tudták, hogy a Föld is az. Sőt, a középkori tudósok is elfogadták, hogy a Föld gömbölyű. Kolumbusz sem azért indult el nyugat felé Indiába, hogy bebizonyítsa a Föld gömbölyűségét. A gömb a legstabilabb forma a kötési energiák egyenlő eloszlása miatt. Miért hazudnának nekünk, ha nem így lenne? A sorosistáktól is azt szoktam kérdezni, hogy ugyan miért akarna milliókat betelepíteni Európába. Miért lenne ez jó neki? A szcientológiával viszont egy lapon sem lehet említeni a laposokat, ott hatalmas és használható tudásanyag van, erről megbizonyosodtam.

    (#497) attilasd válasza idegen lény (#495) üzenetére

    Akadnak köztük marhaságok, ahogy a ti linkjeitek között is, attól függ, melyikre gondolsz. Az utolsó három holdas linkem szerintem nem nevezhető marhaságnak, mivel tudományos megfigyeléseken is alapulnak, ezért legalábbis érdekes marhaságnak nevezni őket. Nem a David Icke videóra gondolok, az más kategória!

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

  • idegen lény

    őstag

    válasz wwenigma #499 üzenetére

    Na, így születnek a konteók. :) Hát persze, ők mind "gyenge akaraterejű emberek". :)) Nyilván Isaac Asimov sem volt tudós. Amit "clear szertartások"-nak nevezel, az az auditálás, ami egyáltalán nem szertartás, az még nem is szcientológia, hanem dianetika, amit bárki elsajátíthat a Dianetika című könyv elolvasásával, ehhez nem kell szcientológusnak lenni. Én is tudnék bárkit auditálni, egyáltalán nem ördöngösség. Két barát vagy házaspár is auditálhatja egymást oda-vissza, ehhez még egy dianetika központba sem kell bemenniük. Az orvosod/pszichológusod/pszichiátered is megzsarolhat, ha akar. Aki ettől tart, az ne a dianetika központokban auditáltassa magát, megjegyzem, csak azt mondod el, amit el akarsz mondani. Az igaz, hogy a központokban drágák a tanfolyamok, a HÍD-on való előrehaladás bizony sok pénzbe kerül. Legutóbb már OTVIII-nál tartottak.

    (#501) attilasd válasza attilasd (#500) üzenetére

    Ott van, hogy ez csak egy elmélet, feltételezés, kéretik úgy is kezelni.

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

  • idegen lény

    őstag

    válasz wwenigma #504 üzenetére

    Látom, csak egysíkúan tudsz gondolkozni. :) Nem vagyok szcientológus, nem is voltam soha, nem is lehetek, mert egyrészt más a vallásom, másrészt én egy teljesen más technikát művelek, ami sokkal hatásosabb, gyorsabb, természetesebb és lényegesen olcsóbb. Kísértek már ki azért rendezvényükről, mert erről beszéltem az egyik tagjukkal. :D De azért nem fogom azt mondani, hogy az auditálás nem működik, mert működik, kipróbáltam. Az "előfutár" szót próbáld meg értelmezni. Azt jelenti, hogy előbb volt, mint a szcientológia. Mondhatni abból fejlődött ki az újabb felfedezések kapcsán, ahogy haladtak előre a kutatásokban. Nincsenek meleg barátaim :) , és az e-méter nem "hazugságvizsgáló", az csak egy eszköz, ami gyorsabbá teheti bizonyos esetekben az auditálást, de az anélkül is működik.

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

  • idegen lény

    őstag

    válasz wwenigma #513 üzenetére

    Eszemben sincs aláírni egymilliárd évre szerződést. :)

    (#514) German_TD válasza idegen lény (#509) üzenetére

    Igen, ez jogos. Úgy tudom, hogy eddig minden pert megnyertek, de nem követem az ügyeiket.

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák