Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Ez durva..
    Milyen bőrkeményedések lehetnek a kezeiken ennyi pötyögéstől?:D
    Én még emlékszem, hogy volt pár éve egy hír, hogy egy usabeli szolgáltató kliense a korlátlan sms csomag keretében vagy 10k sms-t küldött, de a számláló szoftver vmi miatt egy bizonyos szám fölött elkezdett számlázni neki, és hó végére vmi horribilis összeg jött ki.
    Erre mondta a szolgáltató, hogy az valójában nem korlátlan, de azért most az egyszer elengedik neki.
    De látom azóta változott a helyzet.

    Nekem van havi 60sms-em ingyen, az bőven elég, ha vmi fontosabb van, akkor úgyis telefonálok vagy mail, sms-ek száma a korral csökken.

    Pár éve, amikor voda ajánlott havi 1000sms/1000ft opciót, kipróbáltam mennyit tudok küldeni, és max 3-400ra jött ki, de kb a fele nem érte el a 60karaktert sem.
    A keret fennmaradó részével meg teszteltem, hogy milyen telefon mekkora smst bír kezelni max :D

    RootRulez: ha jól tudom kint a tinik körében még mindig a sidekick típús (eldöntöd és kicsúszik a fullqwerty gombsor) a menő, szerintem érintős telón már nem lennének ekkora számok.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák