Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz katt777 #618 üzenetére

    Az órajelet csak Ati Overdrive -al módosítottam, magával az ATT -vel nem, meg a feszt sem néztem, de szerintem nem tudja szabályozni, mert a túlhajtás opcióban nincs feszültség fül. Az órajelnél csak azt néztem, hogy meddig engedi húzni a GPU-t, de nem állítottam be. A csúszka csak 600 MHz-ig megy (alapóraajel=725 MHz), de nem állítottam be a korlátokat, azok alapon maradtak (20 és 50%), gondolom ezért. Itt van egy olyan opció is ami a leírásban nincs, egy legördülő menüben tudom állítani hogy 0,95 vagy 1,088 V legyen a fesz.
    A kari ventije szabályozható, csak nem tetszik, hogy alapból 80...85 fokig felengedi, és 90...95 foknál éri el a 40% -ot. Valóban volt CCC, azt letakarítottam, és felnyomtam az ATT -t. Amúgy gigabyte 5850 ref.

    A lényeg, hogy az működik amiért feltettem: az alkalmazás elindításakor betölti a megadott profilt, meg tudok trilineáris, anizotrópikus mintaoptimalizálást, negatív részletességi szintet, meg ilyen hülyeségeket állítgatni :D (NV elkényeztetett ilyen szempontból :)) )

    Mivel már több órája fent volt az ATT, és több reboot -on voltam túl - mind tervezett volt :DDD - nagyon valószínű, hogy a GPU-Z összeomlása okozta a hibát. Arra gondolok, hogy nem ütközött-e a kettő. Majd próbálgatom, hogy újra előjön-e. Arra gondolok, mi lett volna, ha nem veszem észre, és 1,6 voltra ráindítok egy 3D alkalmazás, ami az órajelet felviszi 775 MHz -re :O

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák