Új hozzászólás Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz katt777 #621 üzenetére

    Megnéztem, valóban ott van... :B Akkor tudok feszt állítani. Úgy vettem észre a hibát, hogy 157/300 -on 70 fokos volt a 40..50 helyett, és 29% -on ment a venti a 21-22 helyett. Így biztos hogy több feszt kapott. Azóta amúgy nem fordult elő hiba, és a GPU-Z összeomlása után kezdődött. Még akkor visszalapozgattam az UPS "load" infóit, és az eseménynaplót, a GPU-Z összeomlásának pillanatában a load megnőtt 27-ről 32%-ra, ez kb. 30W. A fesz 1,6V, az áramerősség kb 17A volt =27,2W. Ez stimmel. De mindegy, azóta figyelem csinál-e még hülyeségeket. Lehet hogy leszedek mindent driver sweeper -el, és újrarakom az egészet, lehet hogy a CCC maradványai miatt hülyült meg.
    Azt kellett volna megnéznem az utána elindított GPU-Z -ben, hogy a 3 VRM hőmérséklete egyezik-e...Ha jól tudom a 3 párhuzamosan dolgozik, azonos teljesítményt adnak le. Alapesetben az egyik mindig 1 fokkal melegebb, de ez sztem normális.

    Még annyit szeretnék, hogy ha megjelenik egy új driver, akkor azt kicserélhetem-e az ATT alatt, vagy telepítsem azt is újra, állítsam le stb :F

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

Új hozzászólás Aktív témák