Új hozzászólás Aktív témák

  • nincskanál

    tag

    Én vettem egyet az LTE-s verzióból, és igazából jónak találom, majdnem azt is mondom, hogy szeretem. Az S2-es Samsung tetszett volna elsősorban, mivel annak amoled kijelzője van, ennek meg ips, de igazából nem rossz ez, legalábbis nem annyival gyengébb, hogy megérje azt a plusz 50-60 ropit, amennyivel a samu többe kerül. A samunak jobb a kezelőfelülete szerintem, de ezt is meg lehet szokni. Érdekesség, hogy a samu S2-t 2015-ben jelentették be, ez meg idén januárban, mégis kb. ugyanaz a hardver van bennük, sőt, a samu 2 procimaggal még többet is tartalmaz. Szerencsére a sebességben ez nem érződik, villámgyors a cucc. A hírrel ([link]) ellentétben nincs a csomagban tok, a speciális kitámasztó pedig egy darab karton, amit formára lehet hajtogatni. Egész rendes hang jön ki belőle. Egy hibát észrevettem, ami kissé bosszantó: ha lehűl, nem lehet elindítani, és ezt most úgy írom, hogy nem röpködnek ugyebár a mínuszok. Egyszerűen csak elővettem a hátizsákból egy 20 perces séta után, miközben kint 6-7°C volt, és a képernyő becsíkozódott, aztán meg nem reagált tovább semmire. Az aksi lehet a ludas? Nem tudom. Felmelegedés után újraindítható és tökéletesen működik. Még csak kb. 5 napja van nálam, úgyhogy nem 100%, hogy ez a hiba, de tény, hogy 2x találkoztam a jelenséggel, hasonló körülmények között. Ha ezt nem veszem figyelembe, akkor azt mondom, megérte az árát, 120 ropit az emagnál. Ami érdekesség, vagy inkább furcsaság, hogy már nem is lehet kapni, csak a wifi-s változatát, majdnem ugyanennyiért. Valamint nem lehet kapni hozzá itthon gyári tokot, és a Z styus névre hallgató tollat sem árulja senki. Egy Belkin tokot találtam hozzá, amibe teljesen jól illeszkedik, épp csak a 3,5-es jack csatlakozót takarja ki a gumi rögzítés.

Új hozzászólás Aktív témák