Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Hopkins95 #5 üzenetére

    Volt nálam egy Xiaomi Mi Book Air 13" 2018, próbáltam USB-C-n tölteni egy USB adapterről (combosabb mobiltöltő), de nem ment.
    A rendes tápja adott le vagy 4-5 féle feszt, amit a "sima" USB töltők képtelenek.
    Szerintem egy mezei powerbank nem generál le ennyi feszt (max 5V sok áram), és a készülékben sincs DC-DC konverter, hogy az 5Vról csináljon magának megfelelő feszt. De lehet, tévedek.

    Itt egy utángyártott eBayes töltő leírása:
    Great Replacement Up to Charger for Apple MacBook/Pro, Lenovo, ASUS, Acer, Dell, Xiaomi Air, Huawei Matebook, HP Spectre, Thinkpad, Razer, Google, LG, Microsoft Surface Book 2, New Nokia N1 tablet and Any Other Laptops or Smart Phones with the USB C
    Blah-blah-blah...
    Advanced Technology Fast Charge: Its advanced technology automatically detects and delivers voltage and current based on your devices needs. Features the user-friendly Type C reversible connector for worry free connection at any orientation. Great for the travel, home or office.
    Rated Power: , Input: 100V-240V 50-60Hz, Output: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20.3V/3A, 20V/3.25A 65W. Connecter Size: USB Type-C. Quick Charge, Slim, lightweight design, Simplifies storage.

    Szóval ez is csinál ~6 féle delejt, amit a sima powerbank nem fog. Szerintem. De ha megy a töltés a tiedről, akkor az szerencse!

    [ Szerkesztve ]

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák