Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dejvid8

    őstag

    válasz #82729984 #1 üzenetére

    Szia.
    Nekem teljesen jól működik a WiFi, szépen veszi a jelet. Ha a házból is kimegyek, ott is tudom fogni 1-2es vonallal (mint ahogy a telefonommal is). A szobában max jel van, pedig egy mellettem lévő szobában van a modem. Lehet hogy ez az ux31 szériának a hibája, vagy maga az antenna hibásodott meg. esetleg próbálj másik drivert feltelepíteni.

    A másik hibával még nem szembesültem, legalábbis bluetooth-os fejhallgatót még nem használtam vele.
    Nemrég pár dolgot küldtem át a laptopról a telefonra, bluetoothon keresztül, és közben ment a youtube. Jó volt a net, nem vettem észre semmi akadozást.

    Pár driver Win 8-as, (pl Wifi), de ahogy talált netet, ő letöltött mindent magának (Win 10-nél automatikusan letöltődnek a driverek), és működik is minden úgy, ahogy kell. :)

    (#2) weiss
    Szia, köszi az észrevételt, javítva! :R

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

  • dejvid8

    őstag

    válasz Lacces #6 üzenetére

    Nem próbáltam Linux-ot, igazából jelenleg teljesen meg vagyok elégedve a Windows 10-es rendszerrel.
    Viszont ezt a problémát említve, lehet ki sem próbálom :)
    A zsanéroknak van egy nagyon minimális mozgása előre-hátra, ha akarom mozgatni, de viszont használat vagy cipelés közben sem zavaró zavaró számomra.

    (#9) MerLinh
    Az SSD-s dologra válaszolva: lényegében csak 24 (≈19GB) integrált SSD-ről van szó, nem fogom földhöz vágni magam ha bedöglik az. Ott a másik 240GB Patriot SSD, amit én raktam bele.

    A második dologról még szerencsére nem tudok nyilatkozni, nálam még jó minden, pedig használtan vettem a gépet.

    A touchpad-re meg annyi, hogy engem a legkevésbé sem érdekel az, hogy az Apple technológiája.
    Nekem baromira kényelmes használni, jó hogy bárhol le bírom nyomni, és ha el is mozdul az egyik irányba az ujjam egy picit, nem veszi még egérmozgásnak. Soha nem volt még olyan, hogy lenyomtam, és kijelöltem akaratlanul egy szöveget, vagy nagyon elmozdult volna az egérmutató. Sokkal jobban bejön ez a touchpad, mint pl az előző laptopomon levő. Pedig én tényleg nem vagyok egy nagy tapipad fan, de ezt szeretem használni.

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

  • dejvid8

    őstag

    válasz Krugszvele #14 üzenetére

    Én többször is tapasztaltam hogy a Win 10 (nekem) gyorsabb, még az előző laptopomon is.
    Meg ennél a Win10 + SSD + 10G RAM + i7 nem rossz kombó...
    Lehet hogy a processzorváltás segítene, nem tudom :)

    (#18) yerico Remélem örömmel fog eltölteni az, ha tényleg valami gondja lesz a laptopnak.
    Én reménykedem hogy nem, 2-3 éves használt, eddig sem volt baja, esélyes hogy ezután sem lesz. De persze sosem tudni, minden benne van a pakliban.

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

  • dejvid8

    őstag

    válasz Tim82 #27 üzenetére

    +1, Köszönöm. Néha tényleg úgy érzem, hogy páran el sem olvassák a cikket, csak egyből jönnek a kommentekhez osztani az észt.

    (#23) klambi
    Hidd el, nagyon sokáig nézegettem a laptopokat, és ennyi pénzért nem találtam modernebbet, és ami viszonylag ilyen erős.

    (#25) klambi Igen,ennél a kijelző alatt van a hőkivezetés.Csak akkor szokott becsukva lenni, ha ki van kapcsolva. Más esetekben, ha valamiért megy a gép magában, akkor is nyitva szokott lenni, csak a képernyőt kapcsolom ki.

    [ Szerkesztve ]

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

  • dejvid8

    őstag

    De érdekes visszaolvasni ezt a régi írásomat, és a régi kommenteket! :))

    Nem tudom hogy rákukkant -e még erre valaki, de leírom a jelenlegi helyzetet.

    A Zenbookot azóta is használom, a cikk megírása óta 0, azaz NULLA hiba, javítás volt vele. Minden alkatrésze helyén, pörög minden, mint egy vadonatúj laptopon. Dual Bootban használok Win 8.1-et és Ubuntut.
    Minden nap hordozom, minden nap nyomkodom, ezt használom egyetemre, melóra, netezésre, filmezésre, mindenre csak játékra nem. (mióta van Xbox One).
    LEKOPOGOM, azóta is tökéletesen megy, a megvétele után 3 évvel lassan. (Ugye eleve használtan vettem)

    Tele ragasztottam már különféle matricákkal a belsejét, igazán egyedi külseje lett, hozzámnőtt úgymond.
    Hamarosan tervezem a 240GB-os SSD-t upgradelni egy 480-asra, hogy jobban elférjek.

    Szerintem csak akkor fogom nyugdíjazni, ha valóban "bedöglik" egyszer,, vagy valami miatt nem lesz már elég a teljesítménye.

    De nagyon örülök annak, hogy bár a cikk írása után kicsit elbizonytalanított néhány negatív komment, illetve a zenbook temetése, hogy ez bizony hamarosan "rámdöglik", és mégis azóta is bírja a strapát, elég extrém használat mellett. (*Ismét LEKOPOGOM*)

    Ha véletlen látja valaki ezt a kommentet, jelezzen vissza! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Új hozzászólás Aktív témák