Új hozzászólás Aktív témák

  • dejvid8

    őstag

    De érdekes visszaolvasni ezt a régi írásomat, és a régi kommenteket! :))

    Nem tudom hogy rákukkant -e még erre valaki, de leírom a jelenlegi helyzetet.

    A Zenbookot azóta is használom, a cikk megírása óta 0, azaz NULLA hiba, javítás volt vele. Minden alkatrésze helyén, pörög minden, mint egy vadonatúj laptopon. Dual Bootban használok Win 8.1-et és Ubuntut.
    Minden nap hordozom, minden nap nyomkodom, ezt használom egyetemre, melóra, netezésre, filmezésre, mindenre csak játékra nem. (mióta van Xbox One).
    LEKOPOGOM, azóta is tökéletesen megy, a megvétele után 3 évvel lassan. (Ugye eleve használtan vettem)

    Tele ragasztottam már különféle matricákkal a belsejét, igazán egyedi külseje lett, hozzámnőtt úgymond.
    Hamarosan tervezem a 240GB-os SSD-t upgradelni egy 480-asra, hogy jobban elférjek.

    Szerintem csak akkor fogom nyugdíjazni, ha valóban "bedöglik" egyszer,, vagy valami miatt nem lesz már elég a teljesítménye.

    De nagyon örülök annak, hogy bár a cikk írása után kicsit elbizonytalanított néhány negatív komment, illetve a zenbook temetése, hogy ez bizony hamarosan "rámdöglik", és mégis azóta is bírja a strapát, elég extrém használat mellett. (*Ismét LEKOPOGOM*)

    Ha véletlen látja valaki ezt a kommentet, jelezzen vissza! :DDD

    [ Szerkesztve ]

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Új hozzászólás Aktív témák