Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sundesz

    őstag

    válasz Yutani #67 üzenetére

    Aki megveszi 5x áron az szerintem idióta és/vagy bányász. Épeszű ember nem vesz ennyiért egy előző generációs kártyát, játék nélkül meg ki lehet bírni.

    Egyébként ha valaki játszani akar javaslom az Xbox Series S és X-et 120 és 200 ezer Ft környékén Game Passal, sokkal jobban jár arra az időre, amíg beomlanak a bányák.

    [ Szerkesztve ]

    Hörcsög Powa'

  • SRC

    junior tag

    válasz Yutani #198 üzenetére

    Népszerűség szerint rendeztem a VGA-kat a PCX-nél és egy 78.000 forintos VGA most a dobogós. Tudod mi az ennyiért? Egy 4GB-os 1650
    :Y
    Életemben nem vettem még ilyen drága VGA-t. 4 éve vettem újonnan a 1060-at a PCX-nél 62k-ért, amikor megjelent. Akkor még 3. gen. Intelem volt.
    Utána végig volt valami bányászláz, elértéktelenedett a 3770, ezért tettem mellé azt az i5 helyett, de így sem volt sok értelme a 1060-nál erősebb VGA-nak.
    Most a nyáron szórták a bányász RX580-akat ki itt az aprón. Újonnan sem volt drága a már 6 magos 1600AF proci.
    Mivel közben lejárt a garim a 1060-on, gondoltam már tökmindegy pici különbözettel kicserélem, legyen AMD vga az AMD proci mellett.
    Eladtam a 3GB 1060-at 36-ért. Megvettem 40-ért a 8GB 580-at. Egy picivel jobban elviseli, ha VR-ban felnyomom a pixel per display override-ot, de amúgy majdnem ugyanaz. A villanyszámla átalányom viszont emelték, szóval nem volt nagy bolt.

    Tudtam, hogy bányász VGA-t sóznak rám, de nem volt más ennyiért meg gondoltam átmenetileg jó lesz, hát ez egy hosszú átmenet lesz. Most nem győzöm undervoltolni, hogy legalább be ne sz@rjon, mert ha elfossa magát akkor szevasz.
    Manapság 4000 Ft-os különbözettel erősebb VGA-ra váltani? Hol vagyunk most ettől? Ma már úgy beszél az eladó egy százezres VGA-ról mintha százezer az tízezer lenne. "Ennyiért mit akarsz?" jeligére. Nos, én százat sem fogok adni VGA-ért. Kíváncsi vagyok mikor lesz az 580-nál erősebb kártya 40-ért.
    Mához mennyi idő múlva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák