Új hozzászólás Aktív témák

  • Daveboy

    tag

    Na megvettem az Oplay-t kb egy hete.

    keshegy: sajnos az asus két oldala és eleje is fényes műanyag, ami bár jól néz ki, szintén vonzza az ujjlenyomatokat. Azonban a lejátszónak kb. ez az egyetlen hátránya. Nézegettem én is az LG-t, és nagyon jó lehet az is, csak nem akartam beépített vinyósat venni. Ízlések és pofonok. :)

    A felirat méretének és színének állíthatósága bizony nagyon hasznos tud lenni. Formátumkezelésére semmi panasz nem lehet, nekem eddig mindent megevett gond nélkül, akadásmentesen. Amúgy a menü fapadosságához annyit fűznék hozzá, hogy sajnos sokan azt hiszik hogy a dizájn számít, nem pedig a funkcionalitás. Nos, ez egy óriási tévedés. Minél egyszerűbb és logikusabb valami, annál jobb. Ha valaki vesz egy ilyen cuccot, az a filmekben akar gyönyörködni, nem pedig a menüt fogja nézegetni. Természetesen a menüvel semmi gond, úgy jó ahogy van. További előny az eSata csatlakozó, hiszen az usb 2.0 most még lehet hogy elég, de később... :F Ennyi pénzért nincs más hálózati lejátszó, amin eSata is van. Én azzal használom, egy samsung külső vinyóval, gond nélkül kezeli és le is kapcsolja, ha kikapcsolom az Oplay-t. Egyszóval a legújabb firmware-rel ez a kis cucc nagyon jól hasít. Tökéletes lejátszó nincs, de ár/érték arányban ez a cucc a nyerő nálam. Bátran ajánlom mindenkinek! :K

Új hozzászólás Aktív témák