Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Peat;) #156 üzenetére

    Értem. Tehát nem érdekel hol a hiba, a gyártó a hibás, és kész. Ennyike. :C

    A Crimson gyak. egy Béta Driver, így nem csoda, hogy bugos. A korábbi stabil Catalyst-ek között viszont szvsz nem nagyobb a bugok arány, mint a zöld oldalon - vagy legalábbis nem tudok róla, hogy készült volna empirikus felmérés a témában. :U

    Amit linkeltél cikket abba is beleolvastam a fórumba, bakker az elsők között ott vannak az AMD driver panaszok...
    Miért, talán Intel HD Graphics panaszok legyenek az AMD topikban? Elég életszerű, hogy a panaszosok is megjelennek egy ilyen cikk alatt...

    A piac mindenesetre megmutatta hogy mennyire érdekli kinek mi milyen mértékben a hibája ha valami nem kóser, az AMD majd eldönti mit csinál, ha azt az utat követi ami szerinted rendben van akkor nagyon hamar megszívja mindenki úgy mint a cpu piacon.
    Hogy mi van? :F

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák