Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunork

    veterán

    válasz zippofcy #132 üzenetére

    Akkor CPU fronton előzlek, nekem 386DX40 volt az első. :K Imádtam, nagy batár gép volt, a monitor pedig, ha jól emlékszem egy Axion, annyi áramot fogyasztott egy hónapban, hogy egy kisebb ország elvegetált volna belőle fél évig. ;] Aztán lett 486SX, utána egy csoda, amit már rég elfelejtettek, a Cyrix MII, aztán kis szünet, és az első Celeron, utána pedig Pentium 3, Pentium 4, Core 2 Duo...stb. Proci terén nekem egy Celeron 633 volt a menő, ugyanis az ment simán 900 MHz-en, nem kellett semmit matatni pluszban vele. (hűtés...) Na, ekkor volt a Savage is egy jó darabig. Aztán ATI kártyák jöttek (Rage 128, Radeon 7500, 9600XT), és az FX5200-től szinte csak NV kártyák szép sorban. Volt hogy egy év alatt teljes átalakulások voltak, amin nagyban segített egy PC kuckó, szinte mindig ott lógtam. :) És nem vert anyagilag sem a földhöz. (igaz, a Pentium 4-et részletre vettem kompletten valami Sulinet akció keretében :) ) Most meg? Vár az ember, aztán kénytelen jó sok pénzért szinte mindent cserélni, és nem lehet akármit venni, annyi a selejtes gyártó. És a középkategória, na szerintem az lett felfelé tolva árszint szempontjából. :((

    "Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Új hozzászólás Aktív témák