Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÉCSÉ

    csendes tag

    Beruháztam én is egy UX363EA-ra a múlt héten.
    Az eddigi tapaszatlataim a következőek:

    Az OLED képernyő tényleg nagyon szép, élénk színek, kiváló kontraszt.
    A ház és a kidolgozás is nagyon prémium minőségű, nem recseg, nem ropog, viszont ujjlenyomatmágnes. A zsanérok masszívak.
    Az üzemidő 3-4 óra, attól függően, hogy mire használja az ember. Én jellemzően youtube+filmezés+net alap dolgokat próbálgattam.
    A gép az apró méretnek megfelelően eléggé melegszik, viszont cserébe piszok halk.
    A ceruza mágnes rögzítése szerintem nem a legjobb, nekem konkrétan nem sikerült normálisan elhelyezni, erre esetleg siló vagy valamilyen más megoldás jobb lenne.

    Egyetlen lényegibb negatívumként a magyar billentyűzetkiosztást tudnám megemlíteni. A gombok össze vannak nyomva, de emellett az enter túl kicsi, a jobb shift alatta például lényegesen nagyobb nála, az "ű" is szintén túl nagy felette. Ezenkívül a "0" gomb is nagyon töpörnyű lett. A sajnos "szokásos" apró kurzorgombokat már meg sem említem.

    Egy apró dolog, hogy ha ölbe veszem és notebookként használom, a képernyő két alsó széle eléggé szúrja a combomat, kicsit nagyobb lekerekítése lehett volna ott a széleknek.

    Egy pár évig bízom benne, hogy kiszolgálja az otthoni célokat.

Új hozzászólás Aktív témák