Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz Teasüti #47 üzenetére

    Azt azért nem kell elhallgatni, hogy ez a modul adafruit-ról ~40$ + szállítás (USA-ból jön elvileg, tehát a szállítás nem olcsó) + ÁFA. Kijön kb. 15-20E Ft-ra. A cikkben használt IR szenzor meg ha 1.000 Ft, akkor már drága helyen vásároltál.

    A "Miért éppen Alas..." naszóval "...miért Arduino" kérdésekre én úgy válaszolnék, hogy azért mert csak.
    -Azért, mert a készítő ebben látott fantáziát
    -Mert, egy központi vezérlővel vezérel elég sok funkciót
    -Csak, hogy legyen mibe belekötni

    Eddig a kötekedésen kívül nem olvastam pl. értelmes ajánlatokat az Arduino kiváltására. OK! Ne Arduino, akkor mi? Egymástól függetlenül működő passzív elemek?

    (#51) villásdugó:
    Közöm nincs a posztolóhoz, de kedves villásdugó a 6 év alatt összeszedett nem egészen 100 hozzászólásból mégis ki a búbánatnak kellene megálmodnia, hogy Neked 10+ éves hw fejlesztői gyakorlatod van. Mellesleg az Internet adta anonimitásban én is állíthatnám magamról, hogy erőműmérnök vagyok, pedig nem.
    Elhiszem, hogy a magad szakterületésn egy megkerülhetetlen orákuluum vagy, de Neked sem ártana lejjebb venni a hangerőből. A posztoló írt egy szerintem korrekt és fantáziamegindító cikket. Innen kellene elindulni. A durcizás helyett inkább adhattál volna hasznos tanácsot a fejlesztésre, egyszerűsítésre, ahelyett, hogy sértődött óvodásként csapkodsz, mert az óvónéni elvette Tőled a kislapátot...

    (#54) Teasüti:
    Alin nemrég láttam ilyen fogót többféle pofával, csupaszoló fogóval készletben kb. 27$-ért

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák