Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Kbali #16 üzenetére

    én leszek a legboldogabb, ha kiderül, hogy tényleg én voltam a funkcionális analfabéta.

    (#18) szalontai: "azért, mert azt a pdfet valahogy elő kell állítani, alá kell írni, az egész folyamatát auditálják, stb." azt a pdf-et akkor is elő kell állítani, ha utána nyomdába megy.

    (#22) szalontai: "Amit a távszámla állít elő, így a hozzá forduló cégeknek a számlázás ezen részével nem kell foglalkozni, nem kell rendszert építeni, karbantartani, stb.": szerinted mi az egyszerűbb, elkészíteni a saját számlázó rendszerből a számlát, vagy folyton egyeztetni egy másik céggel, hogy mikor hogyan milyen számlát gyárt, a beérkezett pénzzel mi legyen, stb. stb.? hidd el nekem, házon belül intézni sokkal egyszerűbb és olcsóbb.

    (#27) Lenry és miért a telekom weboldalára kapom?

    (#30) Kbali "Elég jól ismerem mindkét végét (sőt a közepét is) a folyamatnak.": értem, tehát érintett vagy? :P az agyonfizetett vagy a betépett manager kifejezésnél érezted magad megszólítva? :P megismétlem, hogy nehogy félreértés legyen: ennyire ótvar rendszert csak egy nagy rakás betépett túlfizetett managga tud kitalálni, akik életükben nem jártak a frontvonalban és nem beszéltek senkivel, aki látott már két saroknyi távolságnál közelebbről ügyfelet.

    (#35) viharhozo ja. magyar bankok. az otp-t azért szidom, mert a csoportos beszedési rendszere régen teljesen automatizálható volt, de továbbfejlesztették. most egy otp-s embernek kézzel pakolgatni kell a cuccokat az otp-ben, egy másik embernek meg minden nap meg kell nézni, hogy pakoltak-e neki valamit. mindezért egy nagy kosár pénzzel többet fizetünk, mint régen.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák