Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jegesmaci81

    aktív tag

    válasz Sinesol #376 üzenetére

    Senki nem mondta hogy rosszak a készülékek. Sőt alapjaiban most hogy használom egyre inkább tetszik! Azt viszont ne akarjátok már megcáfolni hogy az Apple elsősorban a marketing miatt ilyen sikeres! Nézzétek már meg a bemutatót! Tele van mellébeszéléssel meg fantázianevekkel! A kedvencem a kamera zafír üveg amiről már kiderült hogy semmivel sem keményebb mint az előlapi. Anno a Lighteninget úgy állították be hogy milyen baromi jó lesz a felhasználóknak. ÉS??? Hátrányon kívül aligha hozott mást.
    Amúgy mindezt nem tartom bűnnek csak sokan szeretik elmismásolni a tényeket.
    Persze a másik oldalon is ez megy! Tessék csak megnézni, hogy hol tart ma az a HTC amelyik talán az első igazán használható android telefont megalkotta. SEHOL!! Pedig ők voltak azok akik a reklám helyett a minőségre/fejlesztésekre költöttek. Erővel/marketinggel lenyomta a Samu és az LG!

    "MasterMark: Tovább bírja, mint egy ugyanilyen kategóriás android telefon másfélszer ekkora akksival. :U"

    Ez amúgy nem igaz! Ma 3óra 12 percnyi képernyőidőm volt és 15%-ig merült. Reggel 6-kor vettem le a töltőről.
    Hozzáteszem rengeteget használtam de az S9 tovább bírja. A note-ot nem tudom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák