Új hozzászólás Aktív témák

  • foxxmotor

    tag

    válasz Swinegod #81 üzenetére

    "Itt van a kutya elásva. Aki FBon, Instán, telefonáláson, random játékon + fényképezésen kívül másra is használja, az nem vesz iPhonet"

    Érdekes én sok minden másra is használom és mégis jól megvagyok az iPhone-on. (Levelezéz privát+meló, sok zenehalgatás Apple music-ból, fizikai mérések melóhoz (), csak erről erről navigálok a kocsiban is, pedig van beépített navigáció is a kocsiban, de a telón több programot is használok erre, konferencia FaceTime hívások, a képernyőt a TV-re tükrözve sokkal könnyebb TV-n erről YouTube-ot használni, Gyakorlatilag a banki dolgaimat 99%-ban a telóról intézem, és alkalomadtán egy-egy sorozatot is a telón nézek meg szórakozás képpen, ha meg vezetés közben ne adj isten sürgősen meg kell írnom egy üzenetet, vagy emailt akkor egyszerűen lediktálom a telefonnak (igen tudom, hogy ilyet az android is tud, de az Iphonnak ez már már pár évvel korábban is ment mint a konkurenseknek.) )
    Most hirtelen csak ennyi jut eszembe.
    Lehet hogy egy-két androidos felhasználónak úgy kellene véleményt alkotniuk, hogy előtte használják is az adott márka termékét, és személyes tapasztalatot gyűjtenek, nem pedig a levegőbe beszélnek. Kinek nem inge természetesen ne vegye magára.
    Annyi de annyi tévhitet hallok nap mint nap az Aplle termékekről androidos felhasználóktól hogy az hihetetlen. Egyszerűen az a helyzet, hogy sokan tájékozatlanok, de még is teljes bizonyossággal és meggyőződéssel állítanak olyan dolgokat amihez lövésük sincs. (Ez az átlag). De hangsúlyozom: Tisztelet a kivételnek.
    És akkor 1 bites user-kén kezeli itt sok troll az Aplle felhasználókat, holott ha valami, hát a telefon piac az marha nagy. Mindenki megtalálhatja a neki megfelelő telefont. Miért nem lehet béke végre az Android és az IOS user-ek közt??? Mindegyik jó annak aki azt szereti! És ennyi! Az Apple senkinek a fejéhez nem tart pisztolyt hogy az ő terméküket vegyék meg. Én is Applle user vagyok (iPhoe, iPad, Macbook Pro) pedig a legcsekélyebb mértékben sem érdekel a presztízs.
    Nem mellesleg android 1.5 óta van androidos telefonom is folyamatosan (jelenleg is, mert a melóhelyemen azt kapok rendszeresen) közte voltak jószerivel flagship telók is. De még is váltottam és az iPhone-t használom "fő" telefonnak mert szerintem sokkal jobb. Más meg máshogy gondolja. De ennyi. Legyen végre béke és ne kelljen egyfolytában a fikázást hallgatni csak a fórumokon oda-vissza irányba.

Új hozzászólás Aktív témák