Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtyii

    tag

    válasz Wajk #15822 üzenetére

    Én sem néztem az aksi %os degradaciojat, De azt nem tudtam elfogadni hogy újonnan meg úgy 30%-al hazaértem este 7re mondjuk... Addig egy év múlva délután 3-ra már 20%körül pislákolt és igazából ha még beugrok estefelé a boltba akkor már izgulni kellett hogy a telefonnal tudok e fizetni. Szóval ez már sok volt... És 12 hónap alatt jutott ide... Míg az említett A3 48 hónap alatt sem jutott ilyen kritikus állapotba... Erről próbáltam értekezni... Először mikor kezdett csökkenni a kapacitás mondtam hogy belefer egy csak max 1,5-2 évente... De ez előtt 12 hónap alatt... És hivatalos helyen akartam cserét és mivel nem Pesti vagyok és nyílt egy isztájl a városomban gondoltam megkérdem mogy meg ez a csere... Hát az mondták 3 hét kb mert felküldik Pestre. És hogy az ennyi...kerdezten hogy akkor legalább addig adnak cseretelót.. Azt mondták nem... Nos itt ezen a ponton döntöttem és eladtam pedig szerettem de nem vagyok hajlandó ezt a tortúrát vdgigcsinlank 12 havonta 3 hétig... Nevetséges..
    Ez csak az én esetem ami az eladashoz vezetett... Aminek a fok oka valójában az alulmeretezett aksi... Semmi más...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák