Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    Borzasztó cikk lett. Egyrészt a míves magyarsága miatt. pl. "lájtnak nevezni”, “techóriás”, “tárhelyverzió”, "az Apple-t savazom”, "marha jó lenne”, "Ez a fícsör "

    Több alkalommal nem értem mit hiányol a szerző. pl. "lehetett volna egy kicsit korszakalkotóbbat, vagy ergonomikusabbat létrehozni” mint pl.? A jelenlegi kivitellel mi a gond? Csak a tervezés dátumába tudott “belekötni”. Mire véljem a "vagy csinálni bármit” gondolatot? Mégis mit?
    Nem mellesleg így jó hozzá minden ötös kiegészítő.

    "Persze ráférne már valami új, valami nagyságrendekkel izgalmasabb frissítés az iOS-re” mint pl? Itt se tudja megmondani mit hiányol, csak nyafog.

    "16 gigabájtos modell, ami édeskevés"
    Ez tipikus divat fika, és több alkalommal részletesen kifejti ugyanazt, amit az előző oldalon már leírt. Ahogy a 4”-os kijelzővel több millióan elégedettek, sőt nem is akarnak nagyobbat, úgy a 16GB is hasonlóan nagy tömegeket kiszolgál. Miért olyan hihetetlen hogy nem mindenki forgat több órás videókat, nem csak a telefonon tartja az évek óta gyűjtögetett fotóit zenéit? Eddig egyetlen telefonom sem jelzett, hogy hoppá kevés a hely. Most megnéztem, a Lumia 735-ön 4GB foglalt az elérhető 7-ből. Természetesen elfogadom, hogy van aki attól érzi jól magát, ha minden zenéjét, programját magával cipeli, és nem csak 1-2 perces snitteket készít, de nekik ott a 64GB-os kiadás. Miért kell ettől leszólni a 16GB-os kiadást?!

    "a 64 gigás változat viszont eléggé zsebbenyúlós”
    Mégis melyik gyártó adja azonos áron vagy csak pár ezer Ft difivel a 16 és 64GB-os modelleket?
    PL. S6 emag árak:
    32GB 189.900 Ft
    64GB 229.900 Ft
    128GB 259.900 Ft
    Tehát Samsungéknál +32GB 40.000.-, +64GB 30.000.-
    Az nem lenyúlós? Ha pedig mindegyiknél meg kell fizetni az extra költséget, akkor miért kell gyártótól függően(!) sírni érte?!

    Emlékeztetőül:"változattól függően 32, 64, 128 GB-os belső tároló került, nagy piros pont azért a Samsungnak, hogy az Apple-lel ellentétben már kukázta a 16 GB-os tárhelyet. “
    Érdekes módon a Samsungnak nem lett felróva, hogy prémium felárat kér a nagyobb memóriáért.

    "az Apple fogta a még megmaradt régi készülékházat, teljesen módosítatlanul hagyta “
    Igen, azért csináltak egy új telót, hogy valamit tugyanak kezdeni a nyakukon maradt házakkal. Miért kell ilyen csúsztatásokkal élni?

    "A 4 hüvelykes, 640 x 1136 pixel felbontású (vagyis nincs még HD sem) IPS panel 326 ppi-s képpontsűrűséget garantál"
    Mégis minek a HD, ha így is 300 feletti a dpi? Jó hogy nem a fullHD hiánya zavar.

    Aztán meg ezt írod "Persze ekkora méretben ez is bőven elég, szépen kirajzolódik a tartalom, ám semmiféle extra fejlesztés nem történt”. Vagyis elismered, hogy nincs vele semmi baj("bőven elég”), akkor mi a fityfenét fejlesztettek volna felbontáson?!

    "Értesítő led nincs, miért is lenne”
    Már megint egy szubjektív szurka piszka. Eddig sem volt iOS-en, miért akkora meglepetés, hogy ezen sincs?

    "raktam volna én ide GPS-t is, aztán kiröhögtem magam, hogy hogy képzeltem én ezt, nyilván nem lehet. "
    Minek? Ha nem fut olyan program aminek kellene a koordináta, nincs bekapcsolva, ha pedig kell neki, akkor bekapcsolja. Tudom nekem nincs fantáziám, hogy miért lenne jó ezt manuálisan kapcsolgatni(, a legördülő menüből)

    " le tudnánk védeni a galériát, az e-maileket, vagy éppen az üzenetkezelőt”
    Tehát egyszer azonosítom magam az ujjlenyomatommal, amikor feloldom a készüléket, még egyszer hitelesítsem magam, ha az íméljeimet akarom megnézni. Miért is?

    "a francért nem lehet megoldani, hogy … az SMS-eknél ugyan kérhessünk már kézbesítési jelentést”
    A francért nem lehet “-“ jellel kezdeni az SMS írását ha ez a szíved vágya.

    "Minden másra ott az App Store és az iTunes áruház.”
    ?? Nem csak az iTunes áruházban lehet iOS-es programokat venni/letölteni?

    Azt megtudhatom, hogy a cikkíró "4S-sel” ment nyaralást fotózni, azt viszont nem derül ki, hogy mit jelent a “négyzet” mód.

    A “teszt”ekből régóta hiányolom, hogy ne csak felsorolás szintjén legyen adatkapcsolat felsorolva. Ha mobilnál nem is, de a wifi-nél mindenképpen jó lenne kideríteni melyik n, vagy ac van benne. Mert ugye a betű csak a fajta meghatározás, de mögötte szépen skálázódik a chip-ek tudása (150,300,450,600,vagy 433,867,1300,1743).

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák