Új hozzászólás Aktív témák

  • sgery

    őstag

    Én azon röhögtem, mikor azt mondták a bemutatón, hogy Ők kábel nélkül képzelik a jövőt. Akkor miért nem tettek bele vezeték nélküli töltést? Vagy azt majd jövőre, mikor minden csatit elhagynak? Vagy még nincs meg a techológia, ami csak az apple töltőkkel működne, más termékkel nem ,így arra is lehetne jogdíjat szedni?
    Mert ugye azt sokan elfelejtik, hogy aki kiad egy apple csatlakozós fejhallgatót az keményen fizet jogdíjat az apple-nek. Tehát érdekük volt leszedni a jack-et, mert azért nem fizet nekik senki.
    És bármennyire is kezd egy nagyon kiforrott rendszer felé haladni a iphone, mindig előjönnek az apple érdekek. Csak apple termékekkel működik megfelelően, pc-vel nem. Egyedi csatlakozók.. stb.. És mindenért kemény sarcot kell fizetni.
    Ez is egy fura lépés, hogy ip67-es minősítést szereztek rá, akkor miért nem vállalják a vízállóságot garanciába? Akkor ne is írják rá, hogy ezt tudja.
    És az sem nagy teljesítmény, hogy harmad akkora felbontáson mint ahol mások tartanak ilyen pöcc röff rendszer fut. A legnagyobb teljesítményt a sok pixel viszi el.
    Nem vagyok apple fan, magát a cég mentalitását elvből elitélem, bár egyik gyártó sem jobb / rosszabb a másiknál, de sok cég nem nézi birkának a vevőket és akár még adakozni is képesek, még ha csak marketing miatt is, de legalább..
    Ami viszont szerintem még mindig nagy előnye az a rendszerének minősége és gyorsasága - bár itt is kétélű a dolog, mert ha csak pár saját telefonra kell fejleszteni, akkor könnyebb dolgom van mint ha egy olyan rendszert adnék ki ami majd 10e féle telefonon és konfigon fog futni.
    Én inkább tetszett pecsnit adtam volna neki.
    És nem vagyok elfogult, az android meg egy adatgyűjtő borzalmas cég, igazi hiéna ilyen szinten, ők sem jobbak. Miattuk lesz az, hogy már mindent tud rólunk az a pár hacker akik sunyiban feltörik a szervereiket.

    FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

Új hozzászólás Aktív témák