Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GGMPC

    őstag

    válasz tylerddd #13101 üzenetére

    Nekem elsősorban az nem tetszett az 5s-nél, hogy nem érzem benne azt, hogy hu ebben van anyag rendesen!

    Ez nàlam ilyen becsípődés - sajnos - azért voltak azelött fémházas Motorola telefonjaim...

    Pedig 2x is bepróbáltam és valamiért nem fogott el az az érzés, mint amikor az elsö i4 volt a kezemben.

    Nekem elsősorban ami fontos volt, az az eszközeim (fejenként 3 eszköz) közti harmónia, a Traktor szoftver kezelése és ebből kifolyólag az a profizmus, ahogy a zeneszeretetet megélhetem az eszközeimen és végül, de nem utolsó sorban az ahogy a pages, keynote, numbers működik és kezeli a dokumentumaimat.

    Egyébként nekem a 4S egyfajta tisztelet Steve Jobs munkássága és utolsó általa prezentált eszköze felé - és itt most lényegtelen, hogy miként működik napjainkban, mert ez nekem olyan, mint egy szép kép a falon.

    (Az pedig saját hibám, hogy ez a Cook ember meg az anti férfias team ami mellette van - nagyon unszimpatikus nekem - főleg, hogy évente felvállalja a melegségét - és most komolyan - kit érdekel ez???)

    Viszont az Android iszonyatos fejlődésen ment át és ha csak a Google Play Music szolgáltatást nézem, hát komoly labdát adott fel az iTunes-nak a majdnem harmada áraival és akkor a havi 1990-ért azt hallgatsz amit akarsz és ebben benne van egy letöltési lehetőség is offline állapotra - szóval ez durva!
    A felhők összehangolási lehetősége úgyszintén egy komoly választási lehetőséget ad mindenkinek az Almárol váltásra.

    Végszó: a G3 burkolata sajnos repedésre hajlamos, így már bekerült alternatívaként egy 6 vagy 6+ is a Nexus 6 vagy M8 mellé - CSAK EGYSZER LEGYEN MÁR VÉGE ENNEK!!! :Y

    [ Szerkesztve ]

    LG G3 32/3 Titanium, iPhone 4S, Motorola V3xx, Motorola K1, Motorola V60, MacBook Pro 15' - 8GB RAM - 500GB SSD, iPad Mini 32GB LTE...

Új hozzászólás Aktív témák