Új hozzászólás Aktív témák

  • icecave

    nagyúr

    válasz bbendre #189 üzenetére

    Mit szeretnél tudni? Én 13PM-ról váltottam 14PM-ra. Én minden évben váltok, annyi csak a variálás, hogy néha nem rögtön, hanem pár hónappal megjelenés után. Vártam az AOD-ot, használom is, de már előbb leírtam, hogy én irodában ülök, eddig is 800szor rányomtam a kijelzőre,hogy lássam, nem maradtam-e le valami értesítésről (igen, van Apple Watch-om, de arra csa ka legfontosabbak vannak beállítva, hülyét is kapnék, ha egész nap csak rezegne a kezemen), így kb. ugyanannyi akut használtam el az ébresztgetésekkel, mint most az AOD.

    A dynamic island jópofa, ötletes,hogy használják ki a "szükséges rosszat" valami feature-el. Bár ez majd akkor lesz igazán hasznos, mint a lockscreen widgetek, meg a live activities esetében, ha a 3rd party fejelsztők szépen kijönnek a saját kis megoldásukkal rá.

    A megéri-e dolog meg mindig egyéni preferencia kérdése, van, akinek meg, van, akinek nem.
    Ami engem illet, 40 évesen inkább erre a "hobbira" költök, mint cigire, alkoholra, bármire. Minden hobbi pénzbe kerül, csak van, ami sokszor kevesebbe, van, ami meg egyben többe. A végén ugyanott van az ember. Félreértés ne essék, mindenki arra költi a pénzét, amire csak akarja, ez pusztán az én szemszögem.
    Számomra a legkisebb változás a 11PM-ról 12PM-ra volt, ha az utóbbi pár évet nézzük. 13PM-al jött be az adaptív 120Hz, az mindenképp látványos volt számomra, főleg, ha elkezdek használni valami 60 Hz körüli cuccost, köztük az M1-es ipadot itthon. Ehhez képest a 14PM-et meg leírtam az előbbiekben.

Új hozzászólás Aktív témák