Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz radi8tor #97 üzenetére

    Talán ezért lenne jó csak minden második évben kiadni új minit.
    2022 őszén az iPhone 12 mini lenne az árult "SE" mint legolcsóbb, a touchID kávás SE már kivezetve, iPhone 14 mini nincs
    2023 őszén: új iPhone mini, erre válthatnak 2-3 év után a 12-13 mini tulajok
    2024 őszén: a 13 mini az "olcsó" iPhone, új mini nincs
    2025-ben megint jöhetne az új mini

    Tudni lehetne minden második évben jön új kompakt iPhone, köztes években elérhető az előző olcsóbban. Így nem kell agyalni, hogy azt pletykálják megszűnik vegyünk mostanit, vagy akkor már a normált. Azon se lepődnék meg, hogy a cégnek jól jön ez a bizonytalanság, mert hát drágább normál iPhone-t vesz az, akit eltántorít mit hallott, olvasott a mini üzemidejéről.

    #102
    Még nem találkoztam olyan bukó helyzettel: HEIC-ben fotózom, fele annyit foglal iPhone-on, ez óriási előny! Ha kell Windows gépen iCloudból letöltöm JPG-ben. Androidot nem használok, tudtommal ismeri az is alapból a HEIC formátumot.
    Ha iPhone-ról küldöm tovább valakinek email csatolmányként, vagy valamelyik chat app felé megosztás menüből akkor iOS magától konvertálja és a célban már JPG.
    Ma is Onedrive app felé küldtem egy HEIC-et megosztás menüből és Windows gépen Onedrive-ban látom JPG, mert a háttérben magától megcsinálta az iOS.

    Szóval nem találkozom az én használati szokásaimmal semmilyen bukó helyzettel, viszont a készüléken komoly helyspórolás ahhoz képest te JPG-be fotózol. Az iOS13 volt amit első nap felraktam, mert vártam ezt a HEIC funkciót.

Új hozzászólás Aktív témák