Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz Wesder #2 üzenetére

    Ezt sosem értettem. Lehet én vagyok korlátolt, de mit lehet egy táblagépen "dolgozni"? Egy táblagép tartalomfogyaztásra való, nem pedig dolgozni. Arra ott van az asztali gép, vagy a notebook. Eszembe nem jutna még egy hosszabb szöveget is megírni táblagépen, nemhogy komolyabb melót csinálni...
    És ez nem kötekedés, csak kíváncsi vagyok. Egy táblagépen tartalmat előállítani rohadt macerás. Egyszerűen nem arra találták ki. Van ipad a családban. Az is csak tartalomfogyasztásra van használva. Akié a cucc, ő is a munkát asztali gépen végzi, ami szintén Apple termék...

    [ Szerkesztve ]

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz Stauffenberg #37 üzenetére

    Nem győztél meg. Ott az asztali gép, vagy a noti. Azokon 1000x egyszerűbb bármi melót megcsinálni, mint egy táblagépen. Biztos én élek más közegben, de nekem már annyira testidegen a táblagép, mint egy légynek a búvárruha. Pedig volt 3 tabletem. De rájöttem, h csak fölösleges eszköz. Soha többet.
    Ettől már csak az a szebb, amikor valaki telefonon "dolgozik"...

    (#38) Geller72: Az, h szeretnéd visszanézni a képeket kint a terepen, nem tartalom előállítás (munka), azt már drón elvégezte, hanem tartalomfogyasztás. És ezt egy mobiltelefonnal is meg lehet csinálni, nem kell hozzá tablet. Főleg, amekkorák a mai telók... Egyébként már láttam nem egy emberkét drónozni, de egyinél sem volt tablet... :)

    Elhiszem, h van sok ember, aki ilyennel is képes kínozni magát, de ez tőlem távol áll.
    Vitatkozni sem akarok ezen, mert úgysem tudtok meggyőzni, csak sosem értettem a dolgot. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák