Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horbal

    őstag

    Én ezzel nem értek egyet bár nem láttam az adott gépet. Aki ezt a dohányzás dolgot kulturáltan műveli és igényes a környezetére annak 1xűen nem lehet kátrányos meg nikotinos még csak a notija sem. Én is dohányzom de gép előtt soha, engem még úgy okítottak, hogy az elektronika nem fér össze semmi más tevékenységgel, nem kajálunk, piálunk és cigizünk a vas felett mert azt nem szereti. Mondjuk tudok ellen példát is mert egy ismerősöm fősulin akkora kocka volt, amekkorát én még nem láttam pedig láttam eleget. Na ő kódolás közben folyamatosan bagózott. 1x mondja ezt kapjam ki, megfordította a billt fejjel lefelé és kb egy fél kiló mindenféle maradvány hullott ki az amúgy is sárga meg fekete színekben pompázó, ótvar zsíros klaviból... ő ezt viccnek szánta, én majdnem behánytam. Szal el tudok képzelni olyat, hogy ha szerelő lennék bottal nem piszkálnám meg, de, hogy általánosan minden dohányos gépe okádék az nem igaz. Pl én ha bevinném hogy szervíz meg nem mondaná senki, hogy cigizek az biztos...

    Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

Új hozzászólás Aktív témák