Új hozzászólás Aktív témák

  • Gáben81

    senior tag

    válasz FabianTomi #69 üzenetére

    Ezt már én is fel tettem ezt a kérdést máshol, le is lettem osztva :D . Három évig használtam az első generációt. Valóban nem a legjobb volt a hangzása, főleg, hogy most a 2. megvan.
    Viszont bőven hatalmas nagy élményfaktora volt. Az én fülembe is pontosan beleillik, akár szaltózhatok is benne vagy bármi, akkor sem esik ki soha.
    Arról nem is beszélve hogy sokszor 5-6 órákat túrázom és ha egyedül vagyok, akkor végig a fülemben van és nem is érzem abszolút. Kíváncsi lennék, hogy melyikkel lehetne még ezt megcsinálni.

    A második generációnak a hangzása meg brutális. Semmilyen élményhez nem hasonlítható, mikor futok kint terepen és nem érzem azt, hogy valami egyáltalán lenne a fülembe valami, csak úgy szól, hogy ráz a hideg…igazi telt mélyek halk tartományban is, szép tiszta magasak. Határozottan érezni a javulást.
    Szépen együttműködik az órámmal, telefont se kell vigyek, bepattintom a fülembe és megyek.

    Én elhiszem, hogy van ennél sokkal jobb hangzásban, azt is elhiszem, hogy van amelyiknek erősebb a zajszűrése, de nekem mint zenebuzi sportolónak, aki naponta két három órákat fut, nincs jobb alternatíva és bőven megéri az árát. Kikérem magamnak mikor lehülyézik itt az embert, mert megmerte venni, egyébként ugyanazon az áron, mint eddig csak hát ugye a forint…

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák