Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Én igazából csak azt nem értem, hogy miért működő eljárásmód az, hogy eldobálják a papírokat aztán azt hazudnak amit akarnak? OK, hogy a jelenlegi szabályozás szerint ez elfogadható és bemondásra elhiszik, hogy valaki szír vagy csodacsibe, de szerintem ennek megváltoztatása csak szándék kérdése.

    Nehezen tudom elhinni, hogy egy értelmiségi fogorvos a 21. században nem képes családi szinten legalább egy iratot felmutatni. Véleményem szerint aki nem képes igazolni magát az vagy egyből legyen kiutasítva vagy kerüljön külön eljárás alá ahol a megfelelő személyek (akár nyelvszakértő) megvizsgálják, hogy tényleg onnan jön-e ahonnan mondja. Persze ez tovább tartana, de talán még jó is, hiszen a legtöbb menekült úgy is minél hamarabb tovább akar jutni ergo akinek van rá jogalapja az az első módot választaná, a benefit huszároknak meg jelentősen meg lenne nehezítve a dolga.

    Amúgy én úgy látom, hogy európa kreált egy problémát azzal a szándékkal, hogy majd látványosan megoldja (ez itthon hatványozottan igaz) és a jelenleg regnáló politikai erők nagy pofával kampányolhatnak majd a következő választáskor, csak sajnos a tutyimutyi, inkompetencia szépen borította a bilit és most már rohanhatunk a felmosóért...

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák