Új hozzászólás Aktív témák

  • VS461

    tag

    Hali mindenkinek!

    Friss androidosként én is csodálkozom a programok sokrétű hozzáférésein. Nyilván az ingyenes appok fejlesztőinek is meg kell élniük valamiből; egy kép-összehasonlító játékot töltöttem le, amivel már sokat játszottam haverom 6220 Classic-ján, és internetet meg helymeghatározást említ a hozzáférések közül. Amikor beizzítottam, be is kapcsolta a GPS-t (Galaxy S), de gyorsan deaktiváltam, ne egye az akksit (a Big Brother dolog egyelőre hidegen hagy). Írtam a fejlesztő cégnek, és válaszolt a support, hogy igen, valóban, hirdetési adatbázis miatt gyűjti a játék az adatokat, amiért cserébe több képet tudnak megvenni a játékhoz; ugyanakkor nem érti, hogy miért kapcsolt be a GPS, amikor a cellainfó bőven elég lenne nekik, és ki fogják vizsgálni a dolgot. Szerintem nagyon korrekt választ adott, még ha esetleg hasbaakasztós is (peeersze, h kivizsgáljuk :P ...). Gondolom, a legtöbb app-pal hasonló a helyzet, pláne az ingyenesekkel. Ez van...

    Cs!

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Új hozzászólás Aktív témák