Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • otoaak

    tag

    válasz Hadeska22 #24 üzenetére

    Ha nem tudsz a frissítések nélkül létezni akkor minek vetted meg a készüléket? Én komolyan nem értem, hogy miért vesz valaki olyan kütyüt ami nem passzol az igényeihez. Elég nagy választék van, simán lehet olyat találni ami megüti a mércét. Ha meg nem ragaszkodik az ember a neves gyártókhoz a kicsik között van olyan aki néhány hónappal a JB bemutatása után már frissít alig kell várni. (Pl. nekem Minix neo x5-re a megjelenése óta már a 3. frissítés jön (4.2.2) ez mondjuk nem tab de kb. ugyan az a szitu.) Na meg gyártótól függetlenül ha tényleg annyira fontos a frissítés akkor a leggyorsabb módszer a nem hivatalos rom, előbb kint van általába és sok esetben jobb is mint a gyári.

    Amúgy csak addig zöldebb a szomszéd kertje amíg nincs személyes tapasztalat, a többi gyártónál nagyrészt rosszabb a helyzet mint a samsungnál.

    SG Note Pro P900

  • air

    nagyúr

    válasz Hadeska22 #24 üzenetére

    "ne a Samsungot okold...ők kiadják pl a JB romot hivatalosan..."

    Ha ők kiadták, itthon pedig szolgáltatónak nem kell belenyúlnia, jóváhagynia "tökéletesítenie", akkor miért nem érhető el még mindig legalább egy ICS a P6210-re? Ki az oka a késlekedésnek, vagy a fogyasztók lesz@rásának, ha nem a Samsung?
    A függetlent úgy értettem, hogy egyáltalán nem tartozik szolgáltatóhoz, lévén a wifi only tab-ban nincs 3G modul. Ezért is tettem idézőjelbe.

    (És nem kell hőbörögni és kioktatni! Azt, hogy mennyi időt töltöttél a telekommunikációs iparban honnan kellene tudnom.)

    Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Új hozzászólás Aktív témák